Deepcool PN850M 850W

Güç:
Güç Verimliliği:
90 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:

Deepcool PN850M 850W Fiyatları

DeepCool PN850M 850W ATX 3.1 PCIe 5.1 80+ GOLD Güç Kaynağı 6.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6029.00
DeepCool PN850M 850W ATX 3.1 PCIe 5.1 80+ GOLD Güç Kaynağı

Satıcı: TiplemeGaming

6.038,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 6038.01
Deepcool Pn850m 850w Atx 3.1 Pcıe 5.1 80+ Gold Güç Kaynağı Akak92dep0007

Satıcı: incehesap

6.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 6299.10
Deepcool PN850M 850W Atx 3.1 Pcıe 5.1 80+ Gold Güç Kaynağı - 850 W

Satıcı: incehesap | 2 yorum

6.536,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 6536.97
Deepcool 850W 80+ Gold Power Supply (Pn850m)

Satıcı: Ucuz Sepet

6.540,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6540.40
Deep Cool DeepCool 850W 80+ Gold Power Supply (PN850M)

Satıcı: incehesap

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6549.00
DeepCool 850W PN850M 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe 5.1 GEN5 Güç Kaynağı 6.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6709
DeepCool PN850M 850W ATX 3.1 PCIe 5.1 80+ GOLD Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

6.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 6879.00
DEEPCOOL 850W 80+ GOLD PN850M PCIE 5.1 Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

7.183,52 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7193.52
DEEPCOOL 850W 80+ GOLD PN850M PCIE 5.1 Power Supply

Satıcı: ZmTeknoloji

7.209,79 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7219.79
DeepCool PN850M 850W ATX 3.1 PCIe 5.1 80+ GOLD Güç Kaynağı

Satıcı: MOD TEKNOLOJİ

7.266,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7266.74
Deepcool Pn850m 850w Atx 3.1 Pcıe 5.1 80+ Gold Güç Kaynağı Akak92dep0007

Satıcı: onlinealisverisyap

7.306,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 7306.27
Deepcool 850W 80+ Gold Pn850m Pcıe 5.1 Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

7.402,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7402.20
DeepCool PN850M 850W ATX 3.1 PCIe 5.1 80+ GOLD Güç Kaynağı

Satıcı: YEDİGÜN STORE

8.271,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8271.89

Deepcool PN850M 850W Fiyat Geçmişi

Deepcool PN850M 850W Ürün Ailesi

Deepcool PN850M 850W Temel Özellikleri

Güç:
90 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

Deepcool PN850M 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model PN850M
• Güç 850 W
• Güç Verimliliği 90 %
• Fan Sayısı 1 Adet
• Kablo Tipi Tam Modüler
• Çalışma Sıcaklığı (max) 40 °C
• Sertifika 80+ Altın
• Fan Boyutu 120 mm
• PFC Var
• Aydınlatma Yok
• Anahtar Var
• Uyumluluk ATX 3.1

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Deepcool PN850M 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.