Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Yok
Aydınlatma:
Yok
Yükseklik:
64 mm
Genişlik:
100 mm

Frisby Foem 300W Fiyatları

Frisby Foem Fps-M30f8 300W Micro Atx Psu Güç Kaynağı 2.El Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Ofisgruptedarik

738,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 738.80
Frisby FOEM FPS-M30F8 300W Micro ATX Power Supply

Satıcı: Nepal Bilişim | 34 yorum

1.110,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1110.65
Frisby Foem FPS-M30F8 300W Mikro Güç Kaynağı

Satıcı: nepalbilisim

1.010,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1010.16
Frisby FOEM FPS-M30F8 300W Micro ATX Power Supply 1.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 1039.00
Frisby FOEM FPS-M30F8 300W Micro ATX Power Supply

Satıcı: incehesap

1.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1079.00
Frisby Foem Fps-M30f8 300W Güç Kaynağı

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.136,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 1136.50
Frisby Foem FPS-M30F8 300W Mikro Güç Kaynağı

Satıcı: Netsiparis

1.138,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1138.41
Frisby FOEM FPS-M30F8 300W Micro ATX Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

1.170,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1170.34
Frısby Fps-M30f8 Mikro Power Suplly 300W

Satıcı: Ucuz Sepet

1.198,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 1198.10
Foem FPS-M30F8 300W 8cm Fan 2xsata Micro Atx Psu

Satıcı: teknomevo | 1 yorum

1.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 1669.00

Frisby Foem 300W Fiyat Geçmişi

Frisby Foem 300W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Yok
64 mm
100 mm
Derinlik:
125 mm
Anahtar:
Var

Frisby Foem 300W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 100 mm
• Yükseklik 64 mm
• Derinlik 125 mm
• Renk Seçenekleri Metal

Frisby Foem 300W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.