Frisby FR-PS7580P 750W

Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
160 mm

Frisby FR-PS7580P 750W Fiyatları

Frisby FR-PS7580P 750W 80 + Bronz Power Supply

Satıcı: rotamnet

2.795,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 2795.48
Frisby FR-PS7580P 750W 80 + Bronz Power Supply 2.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2839.00
Frisby Power Supply 750W 80+ Bronze Fr-Ps7580p

Satıcı: Rotamnet

2.856,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 2856.30
Frisby FR-PS7580P 750W 80 + Bronz Power Supply

Satıcı: incehesap

2.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2959.00
Frisby FR-PS7580P 750W 80 + Bronz Power Supply

Satıcı: incehesap

2.960,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2960.10
Frisby Fr-Ps7580p 750W 80 + Bronz Power Supply

Satıcı: nepalbilişim

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2999.00
Frisby FR-PS7580P 750W 80 + Bronz Power Supply

Satıcı: ramazanmutlu

3.040,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3040.51
FRISBY Fr-ps7580p 750w 80 Bronz Power Supply

Satıcı: incehesap

3.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3089.00
Frisby Ontech - Frısby FR-PS7580P 750W 80 Plus Bronz Power Supply - 750 W

Satıcı: RotamNet

3.149,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3149.06
FRISBY 750W 80+ FR-PS7580P Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

3.204,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 3204.23
Frısby FR-PS7580P 750W 80 Plus Bronz Power Supply

Satıcı: Nepal Bilişim

3.351,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 3351.35
FRISBY Fr-ps7580p 750w 80 Bronz Power Supply

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3389.00

Frisby FR-PS7580P 750W Fiyat Geçmişi

Frisby FR-PS7580P 750W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
Yok
86 mm
160 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

Frisby FR-PS7580P 750W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Frisby FR-PS7580P 750W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.