Güç:
Güç Verimliliği:
87 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Yok
Aydınlatma:
Yok
Yükseklik:
86 mm

FSP Cannon FSP1600-55YD 1600W Fiyatları

FSP 1600W CANNON FSP1600-55YD 8cm Fanlı Power Supply Mining

Satıcı: onlinealisverisyap

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 3509
Fsp Cannon FSP1600-55YD 1600W 8 cm Fanlı Power Supply (Mining)

Satıcı: OFISGRUP | 9 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 4999.00
Fsp Cannon FSP1600-55YD 8 CM Fan Güç Kaynağı 1600 W

Satıcı: Gamers_Arena | 15 yorum

5.509,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 5509.88
Fsp Cannon Top 1600Watt Atx12 V2.4 Aktif Pfc Mining İçin Özel Power Supply (Fsp1600-55Yd)

Satıcı: Gamers Arena

5.586,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5586.23
Fsp Cannon Top 1600Watt ATX12 v2.4 Aktif PFC Mining Power Supply FSP1600-55YD (Gri)

Satıcı: Gamers_Arena

5.711,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 5711.20
Fsp Cannon Top 1600Watt Atx12 V2.4 Aktif Pfc Mining İçin Özel Power Supply (Fsp1600-55Yd)

Satıcı: Gamers Arena

5.949,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5949.30
FSP CANNON FSP1600-55YD 1600W 12xPCI Express BITCOIN MINING POWERSUPPLY (12 ADET EKRAN KARTI BESLEYEBİLİR)

Satıcı: Gamers Arena

5.980,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 5980.91
Fsp CP000FSP18 Cannon Top 1600WATT ATX12 V2.4 Aktif Pfc Mining Için Özel Power Supply (FSP1600-55YD)

Satıcı: Gamers_Arena | 2 yorum

6.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 6329.00
FSP CANNON, FSP1600-55YD, 1600W, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)

Satıcı: Ptd Bilişim

6.823,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 6823.84
FSP 1600W CANNON FSP1600-55YD 8cm Fanlı Power Supply Mining

Satıcı: onlinealisverisyap

10.265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 10265.00
Fsp Cannon FSP1600-55YD 8 CM Fan Güç Kaynağı 1600 W

Satıcı: onlinealisverisyap

10.291,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 10291.33
Fsp 1600W Cannon Fsp1600-55Yd 8Cm Fanlı Power Supply Mining

Satıcı: ZmTeknoloji

10.380,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 10380.40
FSP 1600W CANNON FSP1600-55YD 8cm Fanlı Power Supply Mining

Satıcı: onlinealisverisyap

11.775,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 11775.97

FSP Cannon FSP1600-55YD 1600W Fiyat Geçmişi

FSP Cannon FSP1600-55YD 1600W Temel Özellikleri

Güç:
87 %
1 Adet
PFC:
Yok
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
210 mm
Anahtar:
Var

FSP Cannon FSP1600-55YD 1600W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model FSP1600-55YD
• Güç 1600 W
• Güç Verimliliği 87 %
• Fan Sayısı 1 Adet
• Kablo Tipi Modüler Olmayan
• Fan Boyutu 80 mm
• PFC Yok
• Aydınlatma Yok
• Anahtar Var
• Uyumluluk ATX 3.0

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 210 mm
• Renk Seçenekleri Gri

FSP Cannon FSP1600-55YD 1600W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.