FSP Vita 1000GM 1000W

Güç:
Güç Verimliliği:
90 %
Kablo Tipi:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
NLO
Yükseklik:
86 mm

FSP Vita 1000GM 1000W Fiyatları

Fsp Vıta-1000Gm Gen5.1, 1000W 80+ Gold, Atx 3.1, Pcı-E 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

8.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 8930.00
FSP VITA GM 1000W 80+ Gold ATX 3.1 PCIe 5.1 Power Supply 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 8999.00
FSP Vita GM 1000W 80+ Gold PCIE5 Güç Kaynağı

Satıcı: ebz

9.049,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 9049.11
FSP VITA GM1000W ATX3.1 GEN-5 (PCIe5.0) 1000W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply

Satıcı: Gamers Arena

9.175,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 9175.23
FSP VITA GM1000W ATX3.1 GEN-5 (PCIe5.0) 1000W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply

Satıcı: ramazanmutlu

9.202,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 9202.59
FSP VITA-1000GM ATX12V V3.1 Power Supply 80 PLUS® Gold, 1000W, PFC Active

Satıcı: DFS Bilgisayar

9.278,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 9288.48
Fsp Vıta 1000Gm, 1000W, 80+ Gold, Full Modüler, Gamıng, Atx, Power Supply (Psu)

Satıcı: Dfsbilgisayar

9.307,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9307.90
FSP 1000W 80+ GOLD VITA GM1000W PCIE 5.1 Tam Modüler Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

9.315,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 9325.55
FSP VITA-1000GM ATX3.1 GEN-5 (PCIe5.0) 1000W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply

Satıcı: DFSBilgisayar

9.380,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 9380.44
FSP VITA GM1000W ATX3.1 PCIe5.0 1000W 80+ Gold 120mm Full Modüler Power Supply (Siyah)

Satıcı: Gamers_Arena

9.380,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 9380.49
FSP Vita GM 1000W 80+ Gold PCIE5 Güç Kaynağı

Satıcı: zmteknoloji

9.494,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 9494.50
Fsp Vıta 1000GM, 1000W, 80+ Gold, Gamıng, Atx, Power Supply (Psu) - 1000 W

Satıcı: Dfs Bilgisayar

9.722,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 9722.04
FSP VITA-1000GM ATX3.1 GEN-5 (PCIe5.0) 1000W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply

Satıcı: Gamers Arena

9.827,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 9827.06
Fsp 1000W 80+ Gold Vıta GM1000W Pcıe 5.1 Tam Modüler Power Supply

Satıcı: Core Bilgisayar

12.762,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 12762.32

FSP Vita 1000GM 1000W Fiyat Geçmişi

FSP Vita 1000GM 1000W Temel Özellikleri

Güç:
90 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
NLO
86 mm
Genişlik:
140 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

FSP Vita 1000GM 1000W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 140 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

FSP Vita 1000GM 1000W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.