FSP Vita 850BD 850W

Güç:
Güç Verimliliği:
88 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
NLO

FSP Vita 850BD 850W Fiyatları

Fsp Vita 850BD 850W 80+ Bronze Gen5 Power Supply

Satıcı: BizdeBul

5.173,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 5173.44
Fsp Vıta 850Bd, 850W, 80+ Bronz, Aktif Pfc, Gamıng, Atx, Power Supply (Psu)

Satıcı: Dfsbilgisayar

5.388,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5388.20
FSP VITA 850BD, 850W, 80+ BRONZ, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)

Satıcı: DFSBilgisayar

5.426,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 5426.63
FSP VITA 850BD, 850W, 80+ BRONZ, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)

Satıcı: DFSBilgisayar

5.442,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 5442.20
FSP VITA 850W VITA-850BD 850W 80+BRONZE PSU

Satıcı: BizdeBul

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 5449.00
FSP Vita 850BD 850W 80+ Bronze Aktif PFC Gaming ATX Power Supply PSU

Satıcı: DFS Bilgisayar

5.459,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 5469.77
FSP Vita BD 850W ATX3.1 PCIe5.0 80+ Bronze Güç Kaynağı (VITA-850BD) 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5499.00
Fsp Vıta 850BD, 850W, 80+ Bronz, Aktif Pfc, Gamıng, Atx, Power Supply (Psu) - 850 W

Satıcı: Dfs Bilgisayar

5.648,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5648.67
FSP VITA 850W VITA-850BD 850W 80+BRONZE PSU

Satıcı: DFS Bilgisayar

5.669,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 5669.76
FSP VITA 850BD, 850W, 80+ BRONZ, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)

Satıcı: Ptd Bilişim

5.759,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 5759.57
Fsp Vita 850Bd 850W 80+ Bronz Güç Kaynağı

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.770,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5770.70
Fsp Vıta 850BD, 850W, 80+ Bronz, Aktif Pfc, Gamıng, Atx, Power Supply (Psu)

Satıcı: FADEMSTORE

12.604,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 12604.05

FSP Vita 850BD 850W Fiyat Geçmişi

FSP Vita 850BD 850W Temel Özellikleri

Güç:
88 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
NLO
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

FSP Vita 850BD 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

FSP Vita 850BD 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.