FSP Vita 850GM 850W

Güç:
Güç Verimliliği:
90 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
NLO

FSP Vita 850GM 850W Fiyatları

FSP Model VITA-850GM

Satıcı: DFS Bilgisayar

6.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6629
FSP VITA-850GM ATX3.1 GEN-5 (PCIe5.0) 850W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply

Satıcı: DFSBilgisayar

6.842,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 6842.77
Fsp Vıta 850W Vıta-850Gm 850W 80+Gold Psu

Satıcı: Dfsbilgisayar

6.876,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6876.60
Fsp Vıta-850Gm Gen5, 850W 80+ Gold, Atx 3.1, Pcı-E 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

6.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6909.00
FSP VITA-850GM ATX3.1 GEN-5 (PCIe5.0) 850W 80+ Gold 120mm Fan Full Modüler Power Supply

Satıcı: ramazanmutlu

6.995,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 6995.49
FSP Vita GM 850W 80+ Gold PCIE5 Güç Kaynağı

Satıcı: unitech

7.051,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 7051.42
FSP 850W VITA GM 850W 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı 7.023,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7033
FSP 850W 80+ GOLD VITA GM850W PCIE 5.1 Tam Modüler Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

7.045,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7055.69
FSP 850W 80+ GOLD VITA GM850W PCIE 5.1 Tam Modüler Power Supply

Satıcı: ZmTeknoloji

7.064,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7074.32
Fsp VITA-850GM Atx3.1 Gen-5 (Pcıe5.0) 850W 80+ Gold 120MM Fan Full Modüler Power Supply - 850 W

Satıcı: EnSonu | 7 yorum

7.186,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 7186.00
FSP VITA 850GM, 850W, 80+ GOLD, Full Modüler, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)

Satıcı: DFS Bilgisayar

7.236,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 7236.00
Fsp VITA-850GM Atx3.1 Gen-5 (Pcıe5.0) 850W 80+ Gold 120MM Fan Full Modüler Power Supply - 850 W

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

7.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 7449.00
FSP Vita GM 850W 80+ Gold PCIE5 Güç Kaynağı

Satıcı: teknostok

7.646,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

13 7646.65
FSP Vita GM 850W 80+ Altın Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: MAESKO

10.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 10579.07

FSP Vita 850GM 850W Fiyat Geçmişi

FSP Vita 850GM 850W Temel Özellikleri

Güç:
90 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
NLO
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
140 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

FSP Vita 850GM 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 140 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

FSP Vita 850GM 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.