Gigabyte GP-UD750GM 750W

Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
OCP
Yükseklik:
86 mm

Gigabyte GP-UD750GM 750W Fiyatları

Gigabyte Gp-ud750gm Pg5 750w 80+ Gold Pcıe 5.0 - Atx 3.0 Full Akak92gıg0017

Satıcı: 2tbilgisayar

5.824,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 5824.04
Gigabyte GP-UD750GM PG5 750W 80+ Gold PCIe 5.0 - ATX 3.0 Full Modüler Siyah Power Supply 5.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 5889.00
Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 80+ Gold PCIe 5.1 - ATX 3.1 Full Modüler Beyaz Power Supply 6.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 6119.00
GIGABYTE UD750GM 750W 80+ GOLD 12cm Fanlı Full Modüler PSU GP-UD750GM

Satıcı: incehesap

6.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 6129.00
Gigabyte Gp-ud750gm Pg5 750w 80+ Gold Pcıe 5.0 - Atx 3.0 Full Akak92gıg0017

Satıcı: incehesap

6.155,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 6155.10
Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 80+ Gold PCIe 5.1 - ATX 3.1 Full Modüler Beyaz Power Supply

Satıcı: incehesap

6.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 6369.00
Gigabyte GP-UD750GM Pg5 750W 80+ Gold Pcıe 5.0 - Atx 3.0 Full Modüler Siyah Power Supply

Satıcı: incehesap

6.378,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 6378.87
Gigabyte 750W 80+ GOLD UD750GM TAM MODÜLER POWER SUPPLY

Satıcı: incehesap

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6399.00
Gigabyte GP-UD750GM Pg5 V2 Ice 750W 80+ Gold Pcıe 5.1 - Atx 3.1 Full Modüler Beyaz Power Supply

Satıcı: incehesap | 2 yorum

6.629,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 6629.97
Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE 750W 80+ Gold PCIe 5.1 - ATX 3.1 Full Modüler Beyaz Power Supply

Satıcı: incehesap

6.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6649.00

Gigabyte GP-UD750GM 750W Fiyat Geçmişi

Gigabyte GP-UD750GM 750W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
Yok
OCP
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var

Gigabyte GP-UD750GM 750W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Gigabyte GP-UD750GM 750W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.