Gigabyte GP-UD850GM 850W

Güç:
Güç Verimliliği:
90 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
OCP

Gigabyte GP-UD850GM 850W Fiyatları

Gigabyte Gıgabyte GP-UD850GM Pg5 Ice V2 850W 80+ Gold Güç Kaynağı

Satıcı: TEBİLON | 1 yorum

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 6299.00
Gıgabyte Gp-ud850gm Pg5 Ice V2 850w 80+ Gold Güç Kaynağı Akak92gıg0025

Satıcı: TEBİLON

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 6299.00
Gıgabyte Gp-Ud850gm Pg5 Ice 850W 80Plus Gold Atx 3.1/Pcıe Gen 5.1 Beyaz Güç Kaynağı

Satıcı: TEBİLON

6.321,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6321.80
Gigabyte 850W UD850GM PG5 V2 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı 6.520,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6530
GIGABYTE GP-UD850GM PG5 ICE V2 850W 80+ Gold Güç Kaynağı

Satıcı: Tebilon

6.583,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 6583.40
GIGABYTE GP-UD850GM PG5 ICE V2 850W 80+ Gold Güç Kaynağı

Satıcı: TEBILON

6.797,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 6807.68
Gigabyte GP-UD850GM PG5 ICE V2 850W 80+ Gold Güç Kaynağı

Satıcı: TEBİLON

6.874,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6874.06
Gıgabyte Gp-ud850gm Pg5 V2 Psu Modüler 850w 80+ 120mm Fan

Satıcı: Tekramarket

7.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 7359.08
GIGABYTE GP-UD850GM PG5 ICE V2 850W 80+ Gold Güç Kaynağı 7.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 7379.00
GIGABYTE GP-UD850GM PG5 ICE V2 850W 80+ Gold Güç Kaynağı

Satıcı: Tekramarket

7.424,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 7424.01
Gigabyte Gıgabyte GP-UD850GM Pg5 V2 Psu Modüler 850W 80+ 120MM Fan - 850 W

Satıcı: Tekramarket | 1 yorum

7.439,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 7439.07
Gigabyte GP-UD850GM PG5 V2 PSU MODÜLER 850W 80+ 120MM FAN

Satıcı: Tekramarket

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7599.00
Gigabyte Gp-Ud850Gm Pg5 Ice V2 850W 80+ Gold Güç Kaynağı

Satıcı: Toy Fox

14.584,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 14594

Gigabyte GP-UD850GM 850W Fiyat Geçmişi

Gigabyte GP-UD850GM 850W Temel Özellikleri

Güç:
90 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
OCP
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var

Gigabyte GP-UD850GM 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Gigabyte GP-UD850GM 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.