Güç:
Güç Verimliliği:
85 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:

High Power Element BR 750W Fiyatları

HighPower Element BR 750W 80+ Bronze Siyah ATX Güç Kaynağı (HP1-M750BR-H12S)

Satıcı: Teknobiyotik

3.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 3259
High Power Element BR HP1-M750BR-H12S 750W 80+ Bronze Güç Kaynağı

Satıcı: Teknobiyotik

3.275,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 3275.09
High Power Element BR HP1-M750BR-H12S 750W 80+ Bronze Güç Kaynağı

Satıcı: Netsiparis | 23 yorum

3.578,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 3578.12
High Power Element-DD GD 750W 80+ Bronze 62.5A Single Rail Aktif PFC Siyah ATX Güç Kaynağı

Satıcı: netsipariş

3.654,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 3654.90
Hıgh Power Element-Dd 750W 80+ Bronze 12Cm Fan Guc Kaynagı (Hp1-M750br-H12s)

Satıcı: Netsiparis

3.694,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3694.10
High Power Element-DD GD 750W 80+ Bronze 62.5A Single Rail Aktif PFC Siyah ATX Güç Kaynağı

Satıcı: Teknobiyotik | 170 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3699.00
HIGH POWER Element-DD GD 750W 80+ Bronze 62.5A Single Rail Aktif PFC Siyah ATX Güç Kaynağı

Satıcı: Teknobiyotik

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 3899.00
Hıgh Power 750W 80 Bronze Element-Dd HP1-M750BR-H12S 12CM Fanlı Power Supply

Satıcı: Core Bilgisayar

4.978,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 4978.00
High Power Element-Dd Gd 750W 80+ Bronze 62.5A Single Rail Aktif Pfc Siyah Atx Güç Kaynağı

Satıcı: NusratBilişim

5.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5519.10

High Power Element BR 750W Fiyat Geçmişi

High Power Element BR 750W Ürün Ailesi

High Power Element BR 750W (HP1-M750BR) Power Supply (PSU) 750 W 3.249,00 TL
High Power Element BR 650W (HP1-M650BR-H12S) Power Supply (PSU) 650 W 19.830,10 TL

High Power Element BR 750W Temel Özellikleri

Güç:
85 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
Anahtar:
Var

High Power Element BR 750W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

High Power Element BR 750W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

High Power Element BR 750W Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ETechBuy Profil Resmi

1 yorum

ETechBuy Dell Power Supply features ample 650-Watts output power that ensures steady and efficient performance for a range of applications is better option.
https://www.etechbuy.com/ps-5651-1/19492983.html Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.