Lian Li Edge 850 850W

Güç:
Güç Verimliliği:
92.41 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
NLP

Lian Li Edge 850 850W Fiyatları

Lian Li Edge850 Beyaz 850W 80+ Gold ATX Power Supply (G9P.EG0850G.W000.EU)

Satıcı: BiSistem

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 8009
Lian Li EDGE850 Beyaz 850W 80+ Gold Atx Power Supply (G9P.EG0850G.W000.EU) - 850 W

Satıcı: ProStore | 4 yorum

8.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 8370.00
Lian Li EDGE850 Siyah 850W 80+ Gold Atx Power Supply (G9P.EG0850G.B000.EU) - 850 W

Satıcı: PcKolik

8.860,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 8860.11
Lian Li Edge.850 Siyah 850W 80+ Gold Atx Power Supply

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

8.878,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8878.30
Lian Li Edge 850 Siyah 850W 80+ Platinum ATX Power Supply (G9P.EG0850.BE00.EU)

Satıcı: BiSistem

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 9009
Lian Li Edge850 Siyah 850W 80+ Gold ATX Power Supply (G9P.EG0850G.B000.EU)

Satıcı: ProStore

9.407,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 9407.04
Lian Li Edge850 Beyaz 850w 80+ Gold Atx Power Supply Akak92llı0013

Satıcı: ftechbilisim

9.659,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 9659.08
Lian Li Edge850 Siyah 850W 80+ Gold ATX Power Supply (G9P.EG0850G.B000.EU)

Satıcı: incehesap

10.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 10579.00
Lian Li Edge850 Beyaz 850w 80+ Gold Atx Power Supply Akak92llı0013

Satıcı: incehesap

10.961,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 10961.10
Lian Li Edge850 Siyah 850W 80+ Gold ATX Power Supply (G9P.EG0850G.B000.EU)

Satıcı: incehesap

11.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 11029.00
Lian Li Edge850 Beyaz 850W 80+ Gold ATX Power Supply (G9P.EG0850G.W000.EU)

Satıcı: incehesap

11.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 11389.00
Lian Li Edge850 Siyah 850W 80+ Gold Atx Power Supply (G9P.Eg0850G.B000.Eu)

Satıcı: Toy Fox

17.109,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 17119
Lian Li Edge850 Beyaz 850W 80+ Gold Atx Power Supply (G9P.Eg0850G.W000.Eu)

Satıcı: Toy Fox

17.998,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 18008

Lian Li Edge 850 850W Fiyat Geçmişi

Lian Li Edge 850 850W Ürün Ailesi

Lian Li Edge 850 850W Temel Özellikleri

Güç:
92.41 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
NLP
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
182 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

Lian Li Edge 850 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 182 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Lian Li Edge 850 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.