Lian Li SP1000P 1000W

Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
NLP
Yükseklik:
63.5 mm

Lian Li SP1000P 1000W Fiyatları

Lian Li Sp1000p Siyah 1000W 80+ Platinium Atx Power Supply

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.337,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 10337.20
Lian Li SP1000P Siyah 1000W 80+ Platinium ATX POWER SUPPLY (G9P.SP1000P.B000.EU)

Satıcı: ProStore

10.463,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 10463.04
Lian Li SP1000P Siyah 1000W 80+ Platinium ATX POWER SUPPLY (G9P.SP1000P.B000.EU)

Satıcı: Dey Elektronik

10.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 10997.00
Lian Li SP1000P Siyah 1000W 80+ Platinium ATX POWER SUPPLY (G9P.SP1000P.B000.EU) 11.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 11589.00
Lian Li Sp1000p Beyaz 1000W 80+ Platinium Atx Power Supply

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

12.366,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 12366.60
Lian Li SP1000P Siyah 1000W 80+ Platinium Atx Power Supply (G9P.SP1000P.B000.EU)

Satıcı: incehesap

12.563,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 12563.37
Lian Li SP1000P Siyah 1000W 80+ Platinium ATX POWER SUPPLY (G9P.SP1000P.B000.EU)

Satıcı: incehesap

12.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 12629
Lian Li SP1000P Beyaz 1000W 80+ Platinium ATX POWER SUPPLY (G9P.SP01000P.W000.EU) 13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 13799.00
Lian Li SP1000P Beyaz 1000W 80+ Platinium Atx Power Supply (G9P.SP1000P.W000.EU)

Satıcı: ProStore

13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 13899.00
Lian Li Sp1000P Siyah 1000W 80+ Platinium Atx Power Supply (G9P.Sp1000P.B000.Eu)

Satıcı: Toy Fox

28.264,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 28274

Lian Li SP1000P 1000W Fiyat Geçmişi

Lian Li SP1000P 1000W Ürün Ailesi

Lian Li SP850P 850W Power Supply (PSU) 850 W 8.697,63 TL
Lian Li SP1000P 1000W Power Supply (PSU) 1000 W 10.337,20 TL

Lian Li SP1000P 1000W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
Yok
NLP
63.5 mm
Genişlik:
125 mm
Derinlik:
100 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

Lian Li SP1000P 1000W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 125 mm
• Yükseklik 63.5 mm
• Derinlik 100 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Lian Li SP1000P 1000W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.