Lian Li SP750 750W

Güç:
Güç Verimliliği:
92 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
OCP

Lian Li SP750 750W Fiyatları

Lian Li 750W SP750 V2 Beyaz 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.0 Güç Kaynağı 8.461,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8471
Lian Li Sp750 V2 Siyah 750W 80+ Gold Atx Power Supply

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

8.815,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 8815.30
Lian Li SP750 V2 Siyah 750W 80+ Gold Atx Power Supply (G9P.SP0750G.B000.EU) - 750 W

Satıcı: ProStore

8.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 8829.00
Lian Li Sp750 V2 Beyaz 750W 80+ Gold Atx Power Supply

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

9.006,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9006.10
Lian Li SP750 V2 Siyah 750W 80+ Gold ATX POWER SUPPLY (G9P.SP0750G.B000.EU)

Satıcı: ProStore

9.023,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 9023.04
Lian Li SP750 V2 Beyaz 750W 80+ Gold Atx Power Supply (G9P.SP0750G.WO00.EU) - 750 W

Satıcı: ProStore

9.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 9069.00
Lian Li SP750 V2 Beyaz 750W 80+ Gold ATX POWER SUPPLY (G9P.SP0750G.WO00.EU)

Satıcı: ProStore

9.311,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 9311.04
Lian Li SP750 V2 Siyah 750W 80+ Gold ATX POWER SUPPLY (G9P.SP0750G.B000.EU)

Satıcı: incehesap

10.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 10279
Lian Li SP750 V2 Beyaz 750W 80+ Gold ATX POWER SUPPLY (G9P.SP0750G.WO00.EU)

Satıcı: incehesap

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 10499.00
Lian Li Sp750 V2 Siyah 750W 80+ Gold Atx Power Supply (G9P.Sp0750G.B000.Eu)

Satıcı: Toy Fox

23.042,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 23052

Lian Li SP750 750W Fiyat Geçmişi

Lian Li SP750 750W Ürün Ailesi

Lian Li SP850 850W Power Supply (PSU) 850 W 6.782,20 TL
Lian Li SP750 750W Power Supply (PSU) 750 W 8.461,00 TL

Lian Li SP750 750W Temel Özellikleri

Güç:
92 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
OCP
Yükseklik:
63.5 mm
Genişlik:
125 mm
Derinlik:
100 mm
Anahtar:
Var

Lian Li SP750 750W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 125 mm
• Yükseklik 63.5 mm
• Derinlik 100 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Lian Li SP750 750W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

Lian Li SP750 750W Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ARAGON D***** Profil Resmi

35 yorum

ARAGON D***** @epey lianli nin diğer model psuları neden ekli değil ? hepsini distribütörler satılıyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @ARAGON D***** https://www.epey.com/power-supply-psu/lian-li/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
zorro2083 Profil Resmi

2 yorum

zorro2083 Epey, Lian Li markasının Edge ve Edge gold serilerini ekler misiniz?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.