MSI MPG A850G PCIE5 850W

Güç:
Güç Verimliliği:
90 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
OCP

MSI MPG A850G PCIE5 850W Fiyatları

MSI PSU MPG A850G PCIE5 850W 80 PLUS GOLD ACTIVE PFC FULL MODULAR POWER SUPPLY

Satıcı: Ada Teknoloji | 158 yorum

7.437,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 7437.55
MSI MPG A850G 850 W Power Supply

Satıcı: ramazanmutlu

7.264,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 7264.92
MSI MPG A850G PCIE5 850W 80+ Gold Full Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: AdaTeknoloji

7.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 7319.00
MSI MPG A850G PCIE5 850W 80+ Gold Full Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: ebz

8.385,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 8385.64
MSI PSU MPG A850G PCIE5 850W 80 PLUS GOLD ACTIVE PFC FULL MODULAR POWER SUPPLY

Satıcı: Gürsoy Bilgisayar | 158 yorum

8.406,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 8406.55
MSI MPG A850G PCIE5 850W 80+ Gold Full Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: TiplemeGaming

8.699,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8709.13
Msı 850W 80 Gold Mpg A850g Tam Modüler Power Supply Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

8.924,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8924.70
Msi MPG A850G Pcie5 850W 80 Plus Gold Güç Kaynağı Siyah 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 8999.00
MSI Mpg A850g Pcıe5 850w 80+ Gold Full Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: Ada Teknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8999.00
MSI MPG A850G 850 W Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

9.085,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 9085.51
Msı 850W 80 Gold Mpg A850g Tam Modüler Power Supply Pcıe 5.0

Satıcı: onlinealisverisyap

9.102,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 9102.60
MSI PSU MPG A850G PCIE5 850W 80 PLUS GOLD ACTIVE PFC FULL MODULAR

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

9.814,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 9814.08
MSI PSU MPG A850G PCIE5 850W 80 PLUS GOLD ACTIVE PFC FULL MODULAR

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.825,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 9825.14
MSI Mpg A850g Pcıe5 850w 80+ Gold Full Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 10089.00

MSI MPG A850G PCIE5 850W Fiyat Geçmişi

MSI MPG A850G PCIE5 850W Temel Özellikleri

Güç:
90 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
OCP
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
160 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

MSI MPG A850G PCIE5 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

MSI MPG A850G PCIE5 850W Yorumları (5 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kürşat S***** Profil Resmi

19 yorum

Kürşat S***** ? MSI MPG A850G’de GERÇEK DURUM (net ve sade)

? Tuş DIŞARIDA iken ? Zero Fan / Zero RPM AKTİF

- Fan 0 RPM (çoğu zaman durur)

- Sıcaklık yükselirse sonradan çalışır

- Sessizlik modu

? Tuş İÇERİ GÖMÜLÜ iken ? Zero Fan PASİF

Fan sürekli düşük devirde döner

Isıya göre hızlanır / yavaşlar

Klasik sürekli fan modu

? Zero Fan KAPALI (tuş içeri gömülü) → Fan davranışı
? Normal / boşta

- Fan sürekli çalışır

- Çok düşük RPM (genelde duyulmaz)

Amaç:

- Isıyı hiç biriktirmemek

- PSU içini hep serin tutmak

Bu, PC saatlerce açık kalan sistemler için ideal.

Zero Fan KAPALI (tuş içeri gömülü) → Fan davranışı ? Ağır işlemde (oyun, render, uzun yük)

- Evet, fan KESİNLİKLE hızlanır:

- PSU iç sıcaklığı artar

- Fan eğrisi devreye girer

Fan:

- Önce orta devire çıkar

- Gerekirse daha da hızlanır

Yani:

❌ Sabit düşük devirde kilitli kalmaz
✅ Tamamen dinamik çalışır
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Saint Profil Resmi

2 yorum

Saint ATX 3.0 destekli olduğu için yeni nesil ekran kartımla uyumu mükemmel, ekstra dönüştürücü kablo derdi yok. Tam modüler yapısı sayesinde kablo karmaşası yaşamadan temiz bir kurulum yaptım. Yük altındayken bile çok sessiz çalışıyor ve Gold sertifikalı olması güven veriyor. Sorunsuz bir PSU.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
uye_176364649873 Profil Resmi

1 yorum

uye_176364649873 Ürünü uzun araştırmalar sonucu tercih ettim. Özelliklede ürün içeriğinde kaliteli bileşenler kullanılması bu ürünü başka ürünlere göre tercih etmemdeki en büyük etkenlerden biri oldu. Bu üründe sadece markaya değil, kaliteyede para veriyorsunuz. Ürün ile ilgili en beğendiğim özellik 0 rpm modu oldu, sistem yük altında değilken 13,5 cm'lik büyük psu fanı çalışmayarak genel sessizliğe katkıda bulunuyor. 850Watt değerinde olması, yenilenmiş atx 3.1 ve pcle 5.1 desteklerinin olması, 12x6 girişinin olması ve kutu içeriğinden ihtiyaç duyulabilecek tüm kabloların (direkt 12x6'dan 12x6'ya kablosu dahi) olması çok büyük artılar. Alabileceğiniz dolu dolu, kaliteli ve güzel bir ürün. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
CrossKafa Profil Resmi

4 yorum

CrossKafa Bu model ATX 3.0 destekliyor ancak ATX 3.1 olarak listelenmiş. Epey güncellersen sevinirim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @CrossKafa Üretici verisi bu şekilde.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.