Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
Yükseklik:
86 mm

NZXT C1000 1000W Fiyatları

Nzxt 1000w Pa-0g3bb-eu C1000 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler Siyah Atx 3.1 Pcıe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: civatech

9.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 9591.00
NZXT C1000 Gold Core PA-0G3BB-EU 1000W 80+ Gold Full Modüler Güç Kaynağı 9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 9599.00
NZXT 1000W PA-0G3BB-EU C1000 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler Siyah ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Civatech

9.946,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 9946.35
Nzxt 1000W PA-0G3BB-EU C1000 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler Siyah Atx 3.1 Pcıe Gen 5.1 Güç Kaynağı - 1000 W

Satıcı: Civatech | 1 yorum

9.970,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 9970.25
NZXT 1000W PA-0G3BB-EU C1000 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler Siyah ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Civatech

10.053,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 10053.30
Nzxt C1000 Gold Atx 3.1 Pa-0G2bb-Eu, 1000W, 80+ Gold, Atx 3.1, 135Mm Fan, Tam Modüler Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

10.203,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 10203.70
Nzxt 1000W Pa-0G2bb-Eu C1000 Black 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: APTEK

10.245,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 10245.10
NZXT 1000W PA-0G2BB-EU C1000 Black 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptek Teknoloji

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 10399.00
NZXT 1000W PA-0G2BB-EU C1000 Black 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptekteknoloji

10.488,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 10488.56
Nzxt PA-0G2BB-EU C1000 1000W Black 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: AptekTeknoloji

10.606,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 10606.51
NZXT 1000W C1000 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı 10.637,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10647
Nzxt 1000W PA-0G2BB-EU C1000 Black 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Güç Kaynağı - 1000 W

Satıcı: Aptek | 1 yorum

11.381,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 11381.91
NZXT 1000W C1000 White 80+ Gold Tam Modüler PCIe 5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı 11.861,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11871
NZXT 1000W 80+ GOLD C1000 PA-0G2BB-EU TAM MODÜLER POWER SUPPLY

Satıcı: onlinealisverisyap

12.568,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 12578

NZXT C1000 1000W Fiyat Geçmişi

NZXT C1000 1000W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
Yok
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
50 °C

NZXT C1000 1000W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

NZXT C1000 1000W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.