PowerBoost Fury 750W

Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
80+
Anahtar:
Var

PowerBoost Fury 750W Fiyatları

PowerBoost Power Boost BST-ATX750WEU 750W 80+ APFC 12cm Fanlı ATX Power Supply (JPSU-BST-ATX750WEU)

Satıcı: Hepsiburada | 123 yorum

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2149.00
Powerboost Bst-Atx750weu Fury 750W 80+ 12Cm Fanlı Atx Psu (Retail Box)

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

2.179,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 2179.90
Powerboost Bst-Atx750weu Fury Actıve Pfc 750W 80+ Gamıng Psu (Box)

Satıcı: Dfsbilgisayar

2.399,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 2399.40
PowerBoost BST-ATX750WEU 750W 80+ White Güç Kaynağı

Satıcı: DFSBilgisayar

2.439,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 2439.36
Power Boost FURY BST-ATX750WEU 750 W Power Supply

Satıcı: DFSBilgisayar

2.442,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2442.84
Power Boost BST-ATX750WEU Fury 750W 80+ 12 CM Fanlı Güç Kaynağı

Satıcı: DFSBilgisayar

2.452,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 2452.93
Powerboost BST-ATX750WEU Fury 750W 80+ 12CM Fanlı Atx Psu (Retail Box)

Satıcı: AyazTeknoloji

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2499.00
Power Boost BST-ATX750WEU Fury 750W 80+ 12 CM Fanlı Güç Kaynağı

Satıcı: unitech

2.564,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 2564.39
Power Boost Powerboost Bst-atx750weu Fury Actıve Pfc 750w 80+ Gamıng Psu (box)

Satıcı: DFS Bilgisayar

2.574,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2574.80
POWERBOOST 750w 80+ BST-ATX750WEU 12CM Fanlı Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

2.689,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 2689.36
Power Boost Powerboost Bst-atx750weu Fury Actıve Pfc 750w 80+ Gamıng Psu (box)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

3.041,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3041.03
PowerBoost BST-ATX750WEU 750W 80+ White Güç Kaynağı

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.180,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 3180.63

PowerBoost Fury 750W Fiyat Geçmişi

PowerBoost Fury 750W Ürün Ailesi

PowerBoost Fury 750W Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
Yok
80+
Var

PowerBoost Fury 750W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

PowerBoost Fury 750W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

PowerBoost Fury 750W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.