Rampage RMP-700-80P 700W

Güç:
Güç Verimliliği:
82 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
80+
Yükseklik:
85 mm

Rampage RMP-700-80P 700W Fiyatları

Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12cm Fan Aktif PFC Power Supply

Satıcı: Cansın Market | 14 yorum

2.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 2580.00
Rampage -80P 700W 80 PLUS 12cm Fan Aktif PFC Power Supply

Satıcı: Rampage

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2599.00
Rampage RMP-700-80P 12 CM 700W 80+ Fanlı Güç Kaynağı

Satıcı: mediamarkt

2.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 2925.00
Rampage Rmp-700-80P 700W 80Plus Bronze 12cm Fan Aktif PFC Power Supply Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 2999.00
Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12cm Fan Aktif PFC Power Supply

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

3.034,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 3034.32
Rampage RMP-700-80P 12 CM 700W 80+ Fanlı Güç Kaynağı

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ

3.040,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 3040.01
Rampage Rmp-700-80P 700W 80 Plus 12Cm Fan Aktif Pfc Power Supply

Satıcı: SOFTTEK BİLİŞİM STORE

3.081,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3081.30
Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12cm Fan Aktif PFC Power Supply

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

3.314,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 3314.56
Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12cm Fan Aktif PFC Power Supply

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

3.612,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 3612.50
Rampage -80P 700W 80 PLUS 12cm Fan Aktif PFC Power Supply

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI

4.037,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4037.50

Rampage RMP-700-80P 700W Fiyat Geçmişi

Rampage RMP-700-80P 700W Ürün Ailesi

Rampage RMP-700-80P 700W Temel Özellikleri

Güç:
82 %
1 Adet
Yok
80+
85 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var

Rampage RMP-700-80P 700W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model RMP-700-80P
• Güç 700 W
• Güç Verimliliği 82 %
• Fan Sayısı 1 Adet
• Kablo Tipi Modüler Olmayan
• Sertifika 80+
• Fan Boyutu 120 mm
• Aydınlatma Yok
• Anahtar Var

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 85 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Rampage RMP-700-80P 700W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.