Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CGN BİLGİSAYAR | 2 yorum
3.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 3309 SilverStone SST-ET650-G1.2 Essential 650W 80+ Gold 12cm Fanlı Power SupplySatıcı: CGN BİLGİSAYAR
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 3399.00 SilverStone SST-ET650-G v1.2 - Strider Essential Serisi, 650W 80 Plus Gold ATX çok sessiz PC güç kaynağı, 120 mm fanlı, iki 8 pinli EPS, birden fazla 8/6 kutuplu PCI-E bağlantı desteğiSatıcı: Teknobiyotik
3.671,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 3671.42 Silverstone Essential SST-ET650-G1.2 80+ Gold ATX Güç Kaynağı 650 WSatıcı: CGNBİLGİSAYAR
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 3899.00 Silverstone Essential SST-ET650-G1.2 80+ Gold ATX Güç Kaynağı 650 WSatıcı: Teknobiyotik
4.037,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 4037.75