Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Zalman ZM850-GV3 (GigaMaxIII 850W) +80 Plus Bronze Gen5 Yüksek koruma Devre Tasarımı Güç Kaynağı - 850 W
Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 7 yorum
4.575,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 4575.00
Zalman ZM850-GV3 GigamaxIII 850W +80 Plus Bronze Yarı Modüler Güç Kaynağı Satıcı: lowellteknoloji
4.571,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 4571.48
Zalman ZM850-GV3 (GigaMaxIII 850W) +80 Plus Bronze Gen5 Yüksek koruma Devre Tasarımı Güç Kaynağı - 850 W
Satıcı: Segment Store | 7 yorum
4.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 saat önce
3 4590.00
Zalman 850W 80 Bronze Zm850-Gv3 Pcıe 5.0 Power Supply Satıcı: LowellTeknoloji
4.670,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 4670.86
ZALMAN ZM850-GV3 (GIGAMAXIII 850W) +80 PLUS BRONZE GEN5 YUKSEK KORUMA DEVRE TASARIMI GUÇ KAYNAĞI Satıcı: Lowell Teknoloji
4.752,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 4752.03
Zalman ZM850-GV3 GigamaxIII 850W +80 Plus Bronze Yarı Modüler Güç Kaynağı Satıcı: vizyonbilgisayar
4.783,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 4783.08