Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
252 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Baseus Bipow 15W 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15W 10.000 Mah Powerbank Siyah

Satıcı: Hesapli Depom | 18 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 799.00
Baseus Ppbd050002 Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15W 10.000 Mah Powerbank Beyaz

Satıcı: Hedefmarket

731,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 731.24
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15 W 10000 mAh Powerbank Siyah

Satıcı: luckytrend

765,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 765.60
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15W 10.000 mAh Powerbank Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

779,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 779.01
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15W 10.000 mAh Powerbank Beyaz

Satıcı: Teknosa

783,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 783.02
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15 W 10000 mAh Powerbank Siyah

Satıcı: hesaplidepom

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 799.00
Baseus Bipow Overseas Edition Beyaz 15W 10000 mAh HızlıŞarj Powerbank 749,00 TL + 59,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 759
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15W 10.000 mAh Powerbank - Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

834,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 834.30
Baseus Bipow Overseas Edition 10.000 mAh 15W Digital Display Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 809
Baseus Bipow Overseas Edition 10.000 mAh Digital Display Taşınabilir Şarj Cihazı 15W Siyah 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 809
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15W 10.000 Mah Powerbank Beyaz

Satıcı: Zoccoshop | 18 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 899.00
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15w 10.000 Mah Powerbank Beyaz

Satıcı: Zoccoshop

929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 929.00
Baseus Bipow Overseas Edition Dijital Ekranlı 15w 10.000 Mah Powerbank Beyaz

Satıcı: incehesap

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 999.00

Baseus Bipow 15W 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Baseus Bipow 15W 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Baseus Bipow 15W 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

252 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
3 A

Baseus Bipow 15W 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 74 Wh
• Voltaj (V) 3.7 V
• Toplam Güç 15 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• Dolum Süresi (Hızlı) 7 saat
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A
• Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi USB PD (Power Delivery)
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2A 5V/3A
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Akım Düzenleme Elektromanyetik Alan Koruması Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Fazla Yük (Over-load) Koruma Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması Yüksek Gerilim Koruması
• Diğer Özellikler Eş Zamanlı 3 Cihaz Şarj Etme Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V
• 3. Çıkış Akımı 3 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 153 mm
• Genişlik 69 mm
• Derinlik 17 mm
• Ağırlık 252 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları PPDML-I01 PPDML-I02

Baseus Bipow 15W 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.