Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
216 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Baseus EnerFill FC31 45W 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Baseus Enerfıll FC31 Digital Göstergeli Super Hızlı Kendinden 2 Type-C Kablolu Usb-C 2 Çıkışlı 10.000 Mah 45W Laptop Şarj Edebilen Powerbank - Mor

Satıcı: Hepsiburada | 137 yorum

1.529,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1529.15
Baseus EnerFill FC31 Dijital Ekranlı Hızlı Şarj Powerbank Dahili Çift USB-C Kablo 10000mAh 45W - Siyah

Satıcı: vizyon pazarlama | 137 yorum

1.865,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1865.00
Baseus Enerfill Fc31 10.000 Mah 45W Laptop Şarj Edebilen Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi

Satıcı: NetHouse

2.081,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2081.70
BASEUS ENERFILL FC31 10000 MAH 45W POWERBANK - MAV

Satıcı: Nethouse

2.084,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 2084.53
Baseus Enerfıll Fc31 10000 Mah 45w Powerbank - Mav

Satıcı: Nethouse

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 2149.00
Baseus EnerFill FC31 10000 mAh 45 W Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: vizyonmagaza

2.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 2389.00
BASEUS Enerfill Fc31 10.000 mAh 45W Laptop Şarj Edebilen Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: Teknosa

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2449.02
Baseus Enerfill Fc31 10.000 mAh 45W Laptop Şarj Edebilen Taşınabilir Cihazı Mor 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 2499.00
Baseus Enerfill Fc31 10.000 mAh 45W Laptop Şarj Edebilen Taşınabilir Cihazı Siyah 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 2499.00
Baseus EnerFill FC31 10000 mAh 45 W Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: teknosa

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 2499.00
Baseus EnerFill Fc31 10.000 mAh 45W Powerbank Mor 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 2509
Baseus EnerFill Fc31 10.000 mAh 45W Powerbank Siyah 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 2509

Baseus EnerFill FC31 45W 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Baseus EnerFill FC31 45W 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Baseus EnerFill FC31 45W (P10082102123-00) 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 1.529,15 TL
Baseus EnerFill FC31 45W (P10082105123-00) 20000 mAh Powerbank 20000 mAh 2.326,55 TL

Baseus EnerFill FC31 45W 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

216 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
3 A

Baseus EnerFill FC31 45W 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Toplam Güç 45 W
• Pil Tipi Lityum
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 11V/3A 15V/3A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 10V/3A
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Düşük Güçte Şarj Modu Elektromanyetik Alan Koruması Fazla Akım Koruması Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Güç Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Fazla Voltaj Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Eş Zamanlı 4 Cihaz Şarj Etme Eş Zamanlı Şarj Tutma Askısı

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 10 V
• Giriş Akımı 3 A
• Çıkış Adedi 4 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 15 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 15 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 3. Çıkış Gerilimi 15 V
• 3. Çıkış Akımı 3 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 4. Çıkış Gerilimi 11 V
• 4. Çıkış Akımı 3 A
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor
• Yükseklik 111 mm
• Genişlik 63 mm
• Derinlik 27 mm
• Ağırlık 216 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları P10082102123-00 P10082102513-00

Baseus EnerFill FC31 45W 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Baseus EnerFill FC31 45W 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.