Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
354 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Baseus EnerFill FM41 Mini 20000 mAh Powerbank Fiyatları

Baseus EnerFill FM41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W - Siyah (C'den C'ye 20V/3A 30cm siyah kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1809
Baseus EnerFill FM41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W - Beyaz (C'den C'ye 20V/3A 30cm beyaz kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.745,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1745.03
Baseus EnerFill FM41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W - Beyaz (C'den C'ye 20V/3A 30cm beyaz kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.745,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1745.03
Baseus EnerFill FM41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W - Beyaz (C'den C'ye 20V/3A 30cm beyaz kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 1809
Baseus EnerFill FM41 Mini Magsafe Powerbank 20.000 mAh 20W - Siyah (C'den C'ye 20V/3A 30cm siyah kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1799.00
Baseus EnerFill FM41 Mini Magsafe Powerbank 20.000 mAh 20W - Beyaz (C'den C'ye 20V/3A 30cm beyaz kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1799.00
Baseus EnerFill FM41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W - Siyah (C'den C'ye 20V/3A 30cm siyah kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.842,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 1842.03
Baseus EnerFill FM41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W - Siyah (C'den C'ye 20V/3A 30cm siyah kablolu)

Satıcı: Nethouse

1.842,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1842.03
Baseus EnerFill FM41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W E0027U01 1.809,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1819
Baseus Enerfill Fm41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 Mah 20W - Siyah (C'den C'ye 20V/3A 30Cm Siyah Kablolu)

Satıcı: NetHouse

1.903,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1903.70
Baseus EnerFill FM41 Mini – 20.000 mAh 20W Manyetik Powerbank - Beyaz

Satıcı: Nethouse | 7 yorum

1.998,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 1998.88
Baseus EnerFill FM41 Mini – 20.000 mAh 20W Manyetik Powerbank -Siyah - Siyah

Satıcı: Nethouse | 4 yorum

1.998,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

12 1998.88
EnerFill FM41 Siyah Mini Manyetik 20W 20.000 mAh Powerbank E0027U00 2.361,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 2371.25
EnerFill FM41 Mini Manyetik 20.000 mAh Powerbank 20W E0027U01 2.398,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 2408.75
Baseus Enerfill Fm41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 Mah 20w - Beyaz Beyaz

Satıcı: Nethouse

2.497,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 2497.00
Baseus Enerfill Fm41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 Mah 20w - Siyah siyah

Satıcı: Nethouse

2.497,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 2497.00
Baseus EFill Fm41 Magsafe Mini 20.000 mAh 20W Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2999.00
Baseus EFill Fm41 Magsafe Mini 20.000 mAh 20W Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 2999.00
Baseus EnerFill Fm41 Mini Manyetik Powerbank 20.000 mAh 20W Siyah Type-C to Type-C 20V 3A 30 CM Kablolu 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

19 2999.00
Baseus EnerFil MS FM 41 20000mAh 20W MAnyetik Powerbank - Beyaz 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

20 3299.00
Baseus EnerFil MS FM 41 20000mAh 20W Manyetik Powerbank - Siyah 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

21 3299.00

Baseus EnerFill FM41 Mini 20000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Baseus EnerFill FM41 Mini 20000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

354 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Baseus EnerFill FM41 Mini 20000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 20000 mAh
• Kapasite (Wh) 74 Wh
• Voltaj (V) 3.7 V
• Toplam Güç 20 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2.4A 9V/2.22A 12V/1.5A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A 9V/2A
• Hızlı Şarj Giriş Teknolojisi USB PD (Power Delivery)
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 5W 7.5W 10W 15W
• Güvenlik Özellikleri Elektromanyetik Alan Koruması Fazla Akım Koruması Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Güç Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Fazla Voltaj Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması Yeniden Kurma (Reset) Koruması
• Diğer Özellikler Eş Zamanlı Şarj Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A 1.5 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor
• Yükseklik 97 mm
• Genişlik 64 mm
• Derinlik 15 mm
• Ağırlık 354 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları E0027U00 E0027U01 PPCX150001 PPCX150002 PPCX150003 PPCX150004

Baseus EnerFill FM41 Mini 20000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.