Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
236 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Baseus Q Pow Pro Lightning 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Baseus Qpow Pro Dijital Göstergeli 10000Mah 20W Hızlı Şarj Powerbank İphone Lightning Kablolu-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

1.839,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1839.20
Baseus 20W 10000mAh İphone 12, 12 Pro, 12 Pro MaxLightning Şarj Kablolu Dijital Ekranlı Powerbank

Satıcı: Polham

2.130,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 2130.87
Baseus 20W 10000mAh İphone 13, 13 Pro, 13 Pro Max Lightning Şarj Kablolu Dijital Ekranlı Powerbank

Satıcı: Polham

2.130,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 2130.87
Baseus Super Şarj Gösterge Lightning Kablolu 20W 10.000 Mah Powerbank İphone 14 14 Pro Max Powerbank

Satıcı: Coofbe

2.217,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2217.00
Baseus Super Şarj Gösterge Lightning Kablolu 20W 10.000 Mah Powerbank Apple iPhone 14 14 Pro Max Powerbank - Siyah

Satıcı: COOFBE

2.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2438.00
Baseus 20W 10000MAH Apple iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max Lightning Şarj Kablolu Dijital Ekranlı Powerbank - Siyah

Satıcı: polham

2.491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2491.00
Baseus Q Pow Pro Overseas Edition 10.000 mAh LCD Display 20W Taşınabilir Şarj Cihazı (Lightning Kablolu) Siyah 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2499.00
Baseus Qpow Pro Dijital Göstergeli 10000mAh 20W Hızlı Şarj Powerbank iPhone Lightning Kablolu-(5

Satıcı: MARSİLYAN

3.780,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 3780.37

Baseus Q Pow Pro Lightning 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Baseus Q Pow Pro Lightning 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Baseus Q Pow Pro Lightning (PPQD020001) 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 1.839,20 TL
Baseus Q Pow Pro Lightning (PPQD060201) 20000 mAh Powerbank 20000 mAh Fiyat bulunamadı

Baseus Q Pow Pro Lightning 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

236 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Baseus Q Pow Pro Lightning 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi Apple Lightning
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2 A 2.22 A 2.4 A
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-C
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A 2.4 A 1.5 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 4.5 V
• 3. Çıkış Akımı 2.4 A 2 A 1.5 A 4.5 A 5 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Mor
• Yükseklik 117 mm
• Genişlik 71 mm
• Derinlik 25 mm
• Ağırlık 236 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları PPQD020001 PPQD020002 PPQD020003 PPQD020005 PPQD060001 PPQD060002 PPQD2-10L

Baseus Q Pow Pro Lightning 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Baseus Q Pow Pro Lightning 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.