Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknostore
5.415,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5415.00 Bix PB401 40000MAH 230V 100W Ac Priz, 2*usb-A, 60W Type-C Giriş ve Çıkış Özellikli Hızlı Şarj Teknolojisine Sahip Taşınabilir Şarj Cihazı - SiyahSatıcı: Teknostore | 49 yorum
5.802,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 5802.00 Bix 40000mah 230v 100w Inverter Powerbank 2*usb 1*type-c Pd Çıkışlı Led Işıklı Şarj IstasyonuSatıcı: Teknostore | 5 yorum
5.841,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 5841.00 Bix 2 USB 1 Type-C PD Çıkışlı Led Işıklı 40000 mAh 100 W Siyah İnverter PowerbankSatıcı: Teknostore
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5999.00 Bix 40000mAh 230V 100W Inverter Powerbank 2*USB 1*Type-C PD Çıkışlı LED Işıklı Şarj İstasyonuSatıcı: noontek-market
6.287,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 6287.90 Bix 40000mAh 230V 100W İnverter Powerbank 2*USB 1*Type-C PD Çıkışlı LED Işıklı Şarj İstasyonuSatıcı: MaxiTekno
6.726,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 6726.00 Bix 40000mAh 230V 100W Inverter Powerbank 2*USB 1*Type-C PD Çıkışlı LED Işıklı Şarj İstasyonuSatıcı: MaxiTekno
6.778,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 6778.00 Bix 40000mah 230v 100w Inverter Powerbank 2*usb 1*type-c Pd Çıkışlı Led Işıklı Şarj IstasyonuSatıcı: Maxitekno | 2 yorum
7.256,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
8 7256.00