Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
243 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Borofone BJ39 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Coverzone Borofone 10000mAh Powerbank, Avrupa ve Amerika Adaptörlü Güç Bankası, iPhone ile Uyumlu Şarj Seviyesi Led Gösterli Kompak ve Modern Tasarım BJ39

Satıcı: ares

1.871,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 1881
Borofone BJ39 10000MAH PRİZLİ POWERBANK BEYAZ

Satıcı: Digiboy

1.579,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1579.23
Borofone BJ39 10000MAH 22.5W Hızlı Şarjlı 2'si 1 Arada Powerbank ve Duvar Şarj Adaptörü - Siyah

Satıcı: Digiboy

1.872,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1872.04
10000MAH Powerbank, Avrupa ve Amerika Adaptörlü Güç Bankası, iPhone ile Uyumlu Şarj Seviyesi LED Gösterli Kompak ve Modern Tasarım BJ39 - Beyaz

Satıcı: Arestrendy | 2 yorum

1.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1916.00
Coverzone Borofone 10000mAh Powerbank, Avrupa ve Amerika Adaptörlü Güç Bankası, iPhone ile Uyumlu Şarj Seviyesi Led Gösterli Kompak ve Modern Tasarım BJ39

Satıcı: Arestrendy

1.992,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 1992.15
Borofone 10000Mah Powerbank, Avrupa Ve Amerika Adaptörlü Güç Bankası İphone İle Uyumlu Şarj Led Gösterli Bj39

Satıcı: Arestrendy

2.066,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 2066.40
Borofone 10000mAh Powerbank, Avrupa ve Amerika Adaptörlü Güç Bankası iPhone ile Uyumlu Şarj Led Gösterli

Satıcı: Arestrendy

2.296,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2296.00

Borofone BJ39 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Borofone BJ39 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

243 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Borofone BJ39 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 1.67 A 2 A 2.22 A 2.4 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Dahili Fiş
• Çıkış Adedi 4 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 4.5 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A 1.5 A 4.5 A 5 A
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 4.5 V
• 3. Çıkış Akımı 2 A 1.5 A 4.5 A 5 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 4. Çıkış Gerilimi 4.5 V 5 V 9 V 12 V
• 4. Çıkış Akımı 1.5 A 2 A 4.5 A 5 A
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 112 mm
• Genişlik 63 mm
• Derinlik 30 mm
• Ağırlık 243 g

Borofone BJ39 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.