Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
328 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Cellularline Elite 20000 mAh Powerbank Fiyatları

Cellularlıne Elıte Dijital Ekranlı PD 20 (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.819,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1829.35
Cellularline Cellularlıne Elıte Pd 20W Hızlı Şarj 20.000 Mah Powerbank - Siyah

Satıcı: Teknosa

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 2799.00
Cellularline Elite Dijital Ekranlı PD 20W Hızlı Şarj 20.000 MAH Mavi Powerbank Pbdıspl01pd20000b

Satıcı: Teknosa

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 2743.02
Cellularline Pbdıspl01pd20000k Elite Dijital Ekranlı PD 20w Hızlı Şarj 20.000 Mah Siyah Powerbank

Satıcı: Teknosa

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 2743.02
Cellularline Elite Dijital Ekranlı PD 20W 20.000 Mah Hızlı Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2799.00
Cellularline Elite Dijital Ekranlı PD 20W Hızlı Şarj 20.000 Mah Taşınabilir Cihazı Mavi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2799.00
Cellular Line CELLULARLINE ELITE PD 20W HIZLI ŞARJ 20.000 MAH POWERBANK - SİYAH

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2799.00
Cellularline Elite Dijital Ekranlı PD 20W Hızlı Şarj 20.000 MAH Mavi Powerbank Pbdıspl01pd20000b 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2799.00
Cellularline Pbdıspl01pd20000k Elite Dijital Ekranlı PD 20w Hızlı Şarj 20.000 Mah Siyah Powerbank 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2799.00
CELLULARLINE ELITE PD 20W HIZLI ŞARJ 20.000 MAH POWERBANK - SİYAH 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 2799.00
CELLULARLINE ELITE PD 20W HIZLI ŞARJ 20.000 MAH POWERBANK - MAVİ 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 2799.00
Cellularline Elite Dijital Ekranlı Pd 20W Hızlı Şarj 20.000 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi

Satıcı: mediamarkt

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 2800.00

Cellularline Elite 20000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Cellularline Elite 20000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Cellularline Elite (PBDISPL01PD10000) 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 2.253,02 TL
Cellularline Elite (PBDISPL01PD20000) 20000 mAh Powerbank 20000 mAh 2.743,02 TL

Cellularline Elite 20000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

328 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Cellularline Elite 20000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-C
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi
• Yükseklik 113 mm
• Genişlik 70 mm
• Derinlik 30 mm
• Ağırlık 328 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları PBDISPL01PD20000B PBDISPL01PD20000K

Cellularline Elite 20000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.