Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
235 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Cellularline Fast PD 20W 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Cellularline PD 20W Hızlı Şarj 10.000 MAH Kırmızı Powerbank Pbfast01pd10000r

Satıcı: Teknosa

1.469,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1469.02
Cellularline PD 20W Hızlı Şarj 10.000 Mah Taşınabilir Cihazı Kırmızı 1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 1499.00
Cellularline PD 20W Hızlı Şarj 10.000 MAH Kırmızı Powerbank Pbfast01pd10000r 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1509
Cellularline Cellularlıne Pd 20W Hızlı Şarj 10.000 Mah Powerbank - Siyah

Satıcı: CEPBUCEP

1.616,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1616.02
Cellularline PD 20W Hızlı Şarj 10.000 MAH Yeşil Powerbank Pbfast01pd10000g

Satıcı: Teknosa

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 1665.02
Cellularline Cellularlıne Pd 20W Hızlı Şarj 10.000 Mah Powerbank - Siyah

Satıcı: Hepsiburada

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1699.00
Cellularline PD 20W Hızlı Şarj 10.000 Mah Taşınabilir Cihazı Yeşil 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1699.00
Cellular Line CELLULARLINE PD 20W HIZLI ŞARJ 10.000 MAH POWERBANK - SİYAH

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1699.00
Cellularline Pd 20w Hızlı Şarj 10.000 Mah Yeşil Powerbank Pbfast01pd10000g Renkli

Satıcı: teknosa

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1699.00
CELLULARLINE PD 20W HIZLI ŞARJ 10.000 MAH POWERBANK - SİYAH 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1699.00
Cellular Line CELLULARLINE PD 20W HIZLI ŞARJ 10.000 MAH POWERBANK - SİYAH

Satıcı: MediaMarkt

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1700.00
Cellularline Pd 20w Hızlı Şarj 10.000 Mah Siyah Powerbank Pbfast01pd10000k Renkli

Satıcı: mediamarkt

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 1700.00
Cellularline PD 20W Hızlı Şarj 10.000 MAH Siyah Powerbank Pbfast01pd10000k 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 1709

Cellularline Fast PD 20W 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Cellularline Fast PD 20W 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Cellularline Fast PD 20W (PBFAST01PD10000) 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 1.469,02 TL
Cellularline Fast PD 20W (PBFAST01PD20000) 20000 mAh Powerbank 20000 mAh 1.890,00 TL

Cellularline Fast PD 20W 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

235 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Cellularline Fast PD 20W 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı
• Yükseklik 102 mm
• Genişlik 62 mm
• Derinlik 26 mm
• Ağırlık 235 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları PBFAST01PD10000G PBFAST01PD10000K PBFAST01PD10000R

Cellularline Fast PD 20W 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.