Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Dexim W4 20.000MAH 2x Type C Kablolu 22.5W Pd LED Göstergeli 18w Giriş 20w Çıkış Powerbank - DCA0068 - Siyah
Satıcı: SERAY TEKNOLOJİ | 19 yorum
890,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 890.00
Dexim W4 Dca0068 20000 Mah Hızlı Şarj Powerbank
Satıcı: TEKNOFS
870,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 870.70
Dexim W4 Powerbank, 20.000mAh, 22.5W Hızlı Şarj, Type-C ve Lightning Dahili Kablolu, PD, LED Göstergeli, 4 Port, DCA0068 Satıcı: TEKNOFS
999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 1009.9
Dexim W4 20.000mAh 22.5W Type C+Lightning Entegre Kablolu Led Göstergeli Powerbank - Siyah Satıcı: Ziyapaşa Teknoloji
1.467,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 1467.84
Dexim W4 20.000mAh 22.5W Type C+Lightning Entegre Kablolu Led Göstergeli Powerbank - Siyah - Altın
Satıcı: ziyapaşa teknoloji | 2 yorum
1.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 1519.00
Dexim W4 20000mAh Powerbank 22.5W PD Hızlı Şarj 2x Type-C Kablolu LED Göstergeli Taşınabilir Şarj Ci Satıcı: PLATO TECHNOLOGY
1.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 1799.00
Dexim W4 20K 2 Type-C Kablolu Powerbank - Siyah
Satıcı: ALKASAZ
2.097,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 2097.80
10000 mAh
750,00 TL
20000 mAh
870,70 TL