Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
PPS
Ağırlık:
127 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Hkm Tech Mag Q-Elite 20W 5000 mAh Powerbank Fiyatları

hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 mAh 20W, Qi2, MagSafe Uyumlu Manyetik Kablosuz İnce Powerbank

Satıcı: Hakman

2.069,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 2069.10
hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 mAh 20W, Qi2, MagSafe Uyumlu Manyetik Kablosuz İnce Powerbank

Satıcı: Hakman

2.069,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 2069.10
hkm tech MAG Q-ELITE 5000 mAh Kablosuz İnce Powerbank 20W Qi2 Uyumlu Hızlı Şarj Teknolojisi - Gümüş

Satıcı: hkm tech | 1 yorum

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 2299.00
hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 Mah 20W, Qi2, Magsafe Uyumlu Manyetik Kablosuz Ince Powerbank - Siyah

Satıcı: hkm tech | 1 yorum

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 2299.00
Hkm tech Mag Q-Elite 5.000 mAh 20 W Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı Gümüş 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2299.00
Hkm tech Mag Q-Elite 5.000 mAh 20 W Kablosuz Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2299.00
hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 mAh 20W, Qi2, MagSafe Uyumlu Manyetik Kablosuz İnce Powerbank

Satıcı: hkm tech

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2299.00
hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 mAh 20W, Qi2, MagSafe Uyumlu Manyetik Kablosuz İnce Powerbank

Satıcı: hkm tech

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2299.00
hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 mAh 20W, Qi2, MagSafe Uyumlu Manyetik Kablosuz İnce Powerbank

Satıcı: hakman

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 2299.00
hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 mAh 20W, Qi2, MagSafe Uyumlu Manyetik Kablosuz İnce Powerbank

Satıcı: hakman

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 2299.00
hkm tech MAG Q-ELITE Wireless 5.000 mAh 20W, Qi2, MagSafe Uyumlu Manyetik Kablosuz İnce Powerbank 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2299.00

Hkm Tech Mag Q-Elite 20W 5000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Hkm Tech Mag Q-Elite 20W 5000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

PPS
127 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
2 A

Hkm Tech Mag Q-Elite 20W 5000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 5.9 V 11 V
• 1. Çıkış Akımı 2 A 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi Alüminyum Çizilmez Cam
• Renk Seçenekleri Siyah Gümüş
• Yükseklik 102 mm
• Genişlik 65 mm
• Derinlik 10 mm
• Ağırlık 127 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları HKM-PB5225-BK HKM-PB5225-SI

Hkm Tech Mag Q-Elite 20W 5000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.