4.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
200 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Hoco Q36A 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Hoco. Q26A Joy 10.000 mAh 20W Type-C ve 15W Kablosuz Magsafe Şarj Özellikli PD Powerbank - Turuncu

Satıcı: Fuchsia

2.613,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 2613.17
Hoco. Q36A Sunlight 10.000 mAh 20W Type-C ve 10W Kablosuz Şarj PD Magsafe Standlı Powerbank - Gold

Satıcı: Fuchsia

2.613,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 2613.17
hoco. Q26A Joy 10.000 mAh 20W Type-C ve 15W Kablosuz Şarj Özellikli PD Powerbank - Turuncu

Satıcı: Fuchsia

2.784,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2784.40
Hoco. Q36a Sunlight 10.000 Mah 20W Type-C Ve 10W Kablosuz Şarj Pd Magsafe Standlı Powerbank - Gold

Satıcı: FUCHSİA

2.793,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2793.40
Hoco. Q26a Joy 10.000 Mah 20W Type-C Ve 15W Kablosuz Şarj Özellikli Pd Powerbank - Turuncu

Satıcı: FUCHSİA

2.793,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2793.40
Hoco. Q36A Sunlight 10.000 mAh Powerbank, 20W PD Hızlı Şarj, 10W Kablosuz Şarj, Type-C Giriş/Çıkış, Standlı Taşınabilir Şarj Cihazı (Gold)

Satıcı: Fuchsia Elektronik

2.971,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

6 2981.04
Hoco Q36A Sunlight 10.000 Mah 20W Type-C Çıkışlı Pd Kablosuz Şarj Özellikli Standlı Powerbank - Gold

Satıcı: Fuchsia

3.131,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 3131.17
Hoco. Q26A Joy 10.000 Mah 20W Type-C ve 15W Kablosuz Magsafe Şarj Özellikli Pd Powerbank - Turuncu

Satıcı: Fuchsia

3.131,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 3131.17

Hoco Q36A 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Hoco Q36A 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

200 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
3 A

Hoco Q36A 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi Alüminyum
• Renk Seçenekleri Altın Gri
• Yükseklik 101 mm
• Genişlik 65 mm
• Derinlik 12 mm
• Ağırlık 200 g

Hoco Q36A 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.