Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Ktools Snap Up Magsafe 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Siyah Powerbank

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

923,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 923.30
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Black Powerbank

Satıcı: Kuzey Pazarlama

991,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 991.85
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Siyah Powerbank

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.020,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1020.80
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Black Powerbank - Siyah

Satıcı: Kuzeypazarlama

1.114,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1114.21
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Mor Powerbank

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

1.128,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 1128.59
KTOOLS SNAP UP MAGSAFE 10.000 MAH BLACK POWERBANK

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.136,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1136.43
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Purple Powerbank

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.212,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 1212.87
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Black Powerbank

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.244,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1244.81
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Mor Powerbank

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1245.00
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Purple Powerbank

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.342,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1342.91
Ktools Snap Up Magsafe 10.000 Mah Purple Powerbank - Mor

Satıcı: Kuzeypazarlama

1.359,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1359.78
KTOOLS SNAP UP MAGSAFE 10.000 MAH PURPLE POWERBANK

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.386,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1386.56

Ktools Snap Up Magsafe 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Ktools Snap Up Magsafe 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
3 A

Ktools Snap Up Magsafe 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A 1.5 A 3 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mor

Ktools Snap Up Magsafe 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.