Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
192 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Lapas LP-PW001 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000mAh Lapas LP-PW001 Dijital LED Göstergeli Type-C Kablolu Siyah

Satıcı: hakan iletişim

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 1160
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000Mah Lapas Lp-Pw001 Dijital Led Göstergeli Type-C Kablolu Siyah

Satıcı: YOUNGKIT

1.316,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1316.00
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000Mah Lapas Lp-Pw001 Dijital Led Göstergeli Type-C Kablolu Beyaz

Satıcı: YOUNGKIT

1.316,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1316.00
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000mAh Lapas LP-PW001 Dijital LED Göstergeli Type-C Kablolu Beyaz

Satıcı: YOUNGKİT

1.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 1379
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000mAh Lapas LP-PW001 Dijital LED Göstergeli Type-C Kablolu Beyaz

Satıcı: YOUNGKIT

1.445,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1445.75
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000mAh Lapas LP-PW001 Dijital LED Göstergeli Type-C Kablolu Siyah

Satıcı: YOUNGKIT

1.445,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1445.75
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000 mAh Lapas LP-PW001 Dijital LED Göstergeli Type-C Kablolu Siyah

Satıcı: YOUNGKİT | 3 yorum

1.478,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 1478.61
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000 mAh Lapas LP-PW001 Dijital LED Göstergeli Type-C Kablolu Beyaz

Satıcı: YOUNGKİT | 3 yorum

1.478,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1478.61
Senon Lapas LP-PW001 Dijital LED Göstergeli Type-C Kablolu Taşınabilir Powerbank 10.000mAh Siyah

Satıcı: SENON SHOP

1.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1589
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000Mah Lp-Pw001 Dijital Led Göstergeli Type-C Kablolu Siyah

Satıcı: YOUNGKIT

1.642,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1642.90
Lapas Taşınabilir Powerbank 10.000Mah Lp-Pw001 Dijital Led Göstergeli Type-C Kablolu Beyaz

Satıcı: YOUNGKIT

1.642,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 1642.90

Lapas LP-PW001 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Lapas LP-PW001 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

192 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
1.5 A

Lapas LP-PW001 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 35.5 Wh
• Voltaj (V) 3.7 V
• Toplam Güç 22.5 W
• Pil Tipi Lityum İyon
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A 5V/4.5A 9V/2.22A 9V/2A 12V/1.5A 12V/1.67A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.5A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 5W 7.5W 10W 15W
• Güvenlik Özellikleri Fazla Şarj (over-charge) Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2.22 A 3 A
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 1.5 A 3 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A 1.5 A 3 A 4.5 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 3. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A 4.5 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 87 mm
• Genişlik 62 mm
• Derinlik 27 mm
• Ağırlık 192 g

Lapas LP-PW001 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.