Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
390 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Lenovo Go USB-C 20000 mAh Powerbank Fiyatları

Lenovo Go 20000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Powerbank 65W PD Notebook/Tablet/Telefon Powerbank 40ALLG2WWW - Gri

Satıcı: Vendoria | 27 yorum

3.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3950.00
LENOVO GO USB-C POWER BANK 40ALLG2WWW

Satıcı: Betaplus

3.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3809.00
Lenovo Go 40allg2www Usb-c 65w 20000 Mah Powerbank

Satıcı: Betaplus

3.932,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3932.10
LENOVO Go 20000mAh USB-C Laptop Powerbank ()

Satıcı: GamingGenTR

4.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4159.00
Lenovo Go 40allg2www Usb-c 65w 20000 Mah Powerbank Çok Renkli

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

4.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 4179.00
LENOVO Go 20000mAh USB-C Laptop Powerbank ()

Satıcı: Betaplus

4.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4259.00
Lenovo Go 40ALLG2WWW Usb-C 20000 mAh Powerbank 65W Çıkış Gücü ve 220 V Voltaj ile Güçlü Performans - Gümüş - Gri

Satıcı: GamingGenTR

4.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4359.00
Lenovo Go 40allg2www Usb-c 65w 20000 Mah Powerbank

Satıcı: Kraft online

6.084,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 6084.00
Lenovo Go 40Allg2www 20000 Mah Type-C Laptop Powerbank

Satıcı: Kraft Online

6.767,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 6767.80
Lenovo Go 40allg2www Usb-c 65w 20000 Mah Powerbank Çok Renkli

Satıcı: KraftOnline

6.995,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 6995.10

Lenovo Go USB-C 20000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Lenovo Go USB-C 20000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

390 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
3.25 A

Lenovo Go USB-C 20000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 20000 mAh
• Kapasite (Wh) 74 Wh
• Toplam Güç 65 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• Dolum Süresi (Hızlı) 3 saat
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 12V/1.5A 20V/3.25A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 20V/5A
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Fazla Akım Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Sıcaklık Koruması Yüksek Gerilim Koruması
• Diğer Özellikler Eş Zamanlı 3 Cihaz Şarj Etme Eş Zamanlı Şarj Laptop Şarj Edebilme

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 20 V
• Giriş Akımı 5 A
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 20 V
• 1. Çıkış Akımı 3.25 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 12 V
• 2. Çıkış Akımı 1.5 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 190 mm
• Genişlik 72 mm
• Derinlik 23 mm
• Ağırlık 390 g

Lenovo Go USB-C 20000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.