Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
200 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Mcdodo MagQ 30W 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Mcdodo MC-7810 10.000 Mah 30 W Qi2 Manyetik Powerbank

Satıcı: Vipfiyat

2.609,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 2609.10
Mcdodo MC-7810 10.000 Mah 30 W Qi2Manyetik Powerbank Haki

Satıcı: Vipfiyat

2.609,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2609.11
Mcdodo MC-7812 10.000 Mah 30 W Qi2 Manyetik Powerbank Gold

Satıcı: Vipfiyat

2.897,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 2907
Mcdodo MC-7810 10.000 Mah 30 W Qi2 Magsafe Powerbank Haki

Satıcı: Vipfiyat

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2899.00
Mcdodo Mc-7810 10000Mah 30W Qi2 Kablosuz Powerbank Haki

Satıcı: VİPFİYAT

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2899.00
Mcdodo MC-7812 10.000 Mah 30 W Qi2 Manyetik Powerbank Gold

Satıcı: Vipfiyat

2.969,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 2969.10
Mcdodo MC-7812 10.000 Mah 30 W Qi2 Manyetik Powerbank Çöl Titanyum

Satıcı: Vipfiyat

2.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2970.00
Mcdodo MC-7811 10.000 Mah 30 W Qi2 Manyetik Powerbank Siyah

Satıcı: Vipfiyat

3.051,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 3061
Mcdodo MC-7812 10.000 Mah 30 W Qi2 Magsafe Powerbank Çöl Titanyum

Satıcı: Vipfiyat | 6 yorum

3.258,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 3258.00
Mcdodo Mc-7811 10.000 Mah 30 W Qi2 Manyetik Powerbank Siyah

Satıcı: micromart

3.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3340.00
Mcdodo Mc-7811 10000Mah 30W Qi2 Kablosuz Powerbank Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

3.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3390.00
Mcdodo 10.000 MAH 30 W Qİ2 MANYETİK POWERBANK

Satıcı: Mcdodo

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 5999.00
Mcdodo 10.000 MAH 30 W Qİ2 MAGSAFE POWERBANK SİYAH

Satıcı: Mcdodo

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 5999.00

Mcdodo MagQ 30W 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Mcdodo MagQ 30W 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

200 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2 A

Mcdodo MagQ 30W 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 37 Wh
• Voltaj (V) 3.7 V
• Toplam Güç 30 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5-9V/3A 12V/2.5A 15V/2A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi2
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 5W 7.5W 10W 15W
• Güvenlik Özellikleri Fazla Şarj (over-charge) Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C Telefon Standı

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 15 V
• 1. Çıkış Akımı 2 A 3 A 2.5 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Altın Haki
• Yükseklik 105 mm
• Genişlik 67 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 200 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları MC-7810 MC-7811 MC-7812

Mcdodo MagQ 30W 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.