Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
PPS
Ağırlık:
202 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Mcdodo MC-593 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Mcdodo 10000MAh Powerbank Magsafe Kablosuz 30W MC-5930

Satıcı: Vipfiyat

2.187,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2187.58
Mcdodo 10000Mah Powerbank Magsafe Kablosuz 30W Mc-5930 Beyaz

Satıcı: VİPFİYAT

2.313,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 2313.10
Mcdodo 10000Mah Powerbank Magsafe Kablosuz 30W Mc-5930

Satıcı: Vipfiyat

2.331,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 2331.00
Mcdodo 10000MAh Powerbank Magsafe Kablosuz 30W MC-5930

Satıcı: Vipfiyat

2.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2339.10
Mcdodo 30W KABLOSUZ SARJ 10000 MAH POWERBANK BEYAZ

Satıcı: Vipfiyat

2.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2350.00
Mcdodo MC-5931 30W 10000mAh Dijital Göstergelir Powerbank - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

2.524,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 2524.26
Mcdodo MC-5931 30W 10000mAh Dijital Göstergelir Powerbank - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 2699.10
Mcdodo 10000mAh Manyetik Kablosuz Powerbank 30W MC-5930 Hızlı Şarj Teknolojisi Beyaz

Satıcı: Vipfiyat | 6 yorum

2.737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 2737.00
Mcdodo Mc-5931 30W 10000Mah Dijital Göstergelir Powerbank - Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

2.739,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 2739.40
Mcdodo 30W MANYETİK WİRELESS 10000 MAH POWERBANK - SİYAH

Satıcı: Vipfiyat

2.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2750.00
Mcdodo MC-5931 30W 10000mAh Dijital Göstergelir Powerbank - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

2.770,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 2770.20
Mcdodo MC-5931 30W 10000mAh Dijital Göstergeli Powerbank - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 2910
Mcdodo MC-5931 30W 10000mAh Manyetik Wireless Powerbank- Siyah

Satıcı: Vipfiyat

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 2999.00
Mcdodo MC-5930 30W 10000mAh Dijital Göstergeli Powerbank - Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

3.078,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 sn önce

14 3088

Mcdodo MC-593 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Mcdodo MC-593 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

PPS
202 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
2 A

Mcdodo MC-593 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 38.5 Wh
• Voltaj (V) 3.85 V
• Toplam Güç 30 W
• Pil Tipi Lityum
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5-9V/3A 12V/2.5A 15V/2A
• Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi PPS USB PD (Power Delivery)
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 5W 7.5W 10W 15W
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.67 A 2.22 A 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 15 V
• 1. Çıkış Akımı 2 A 3 A 2.5 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 99 mm
• Genişlik 67 mm
• Derinlik 21 mm
• Ağırlık 202 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları MC-5930 MC-5931

Mcdodo MC-593 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Mcdodo MC-593 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.