Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
100 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Momax 1-Power Mini 5000 mAh Powerbank Fiyatları

Momax 1-Power Mini 3 İn 1 Usb-C 5000Mah Powerbank

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.067,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 1067.10
1-Power Mini 3 İn 1 Usb-C 5000Mah Powerbank

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.067,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 1067.10
Momax 1-Power Mini 3 in 1 USB-C 5000mAh PowerBank

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1079.10
Momax 1-Power Mini 3 in 1 USB-C 5000mAh PowerBank

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.139,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1139.05
Momax Ip130M Power Mini 5000 Mah Dahili Kablolu Ve Katlanabilir Type-C Portlu Powerbank Turuncu

Satıcı: AKARSU İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ - Turkcell Mağazası

1.198,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1198.03
Momax IP130G Power Mini 5000 Mah Dahili Kablolu ve Katlanabilir Type-C Portlu Powerbank (Yeşil)

Satıcı: Enkar Teknoloji

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 1209
Momax IP130M Power Mini 5000 Mah Dahili Kablolu ve Katlanabilir Type-C Portlu Powerbank (Turuncu)

Satıcı: Enkar Teknoloji

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 1209
Momax Ip130D Power Mini 5000mAh Dahili Katlanabilir USB Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 1199.00
Momax Ip130d Power Mini 5000mah Dahili Katlanabilir Usb Siyah

Satıcı: mobiledepo

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 1199.00
Momax Ip130M Power Mini 5000 Mah Dahili Kablolu Ve Katlanabilir Type-C Portlu Powerbank Yeşil

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SATIŞ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1199.00
Momax 1-Power Mini 3-In-1 5000 Mah Taşınabilir Powerbank Siyah

Satıcı: Akarsu İletişim Teknoloji Ürünleri | 3 yorum

1.298,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 1298.03
Momax 1-Power Mini 5000 mAh 20W 3'ü 1 Arada Powerbank - Beyaz

Satıcı: Cms Techno Store

1.304,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 1304.10
Momax Power Mini 5000mAh USB-C Powerbank-Beyaz

Satıcı: Cmstechnostore

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 1409
Momax Ip130d Power Mini 5000mah Dahili Katlanabilir Usb Siyah

Satıcı: cms-techno-store

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 1399.00

Momax 1-Power Mini 5000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Momax 1-Power Mini 5000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

100 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Momax 1-Power Mini 5000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-C
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A 1.5 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2.4 A 1.5 A 2.22 A
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 3. Çıkış Akımı 2.4 A 1.5 A 2.22 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Yeşil Turuncu
• Yükseklik 77 mm
• Genişlik 36 mm
• Derinlik 27 mm
• Ağırlık 100 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları IP130D IP130W

Momax 1-Power Mini 5000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Momax 1-Power Mini 5000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.