Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
236 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Momax 1-Power X Pro+ 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Momax IP131HKY Power X Pro+Magnetic Wireless 5000 mAh Standlı + USB-C Kablo Powerbank Sarı

Satıcı: n11

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 699.00
Momax IP131HKD Power X Pro+Magnetic Wireless 5000 mAh Standlı + USB-C Kablo Powerbank Siyah

Satıcı: n11

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 699.00
Momax Power X Pro Magnetic Wireless 10000mah Green

Satıcı: ANKRA TOPTAN

1.417,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1417.61
Momax Power X Pro+Magnetic Wireless Battery Pack 10000Mah Sarı

Satıcı: mobiledepo

1.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1995.00
Momax Power X Pro+Magnetic Wireless Battery Pack 10000Mah Yeşil

Satıcı: mobiledepo

1.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1995.00
Momax Ip132Hkg Power X Pro+ Magnetic Wireless 10000mAh Standlı + Usb-C Kablo Taşınabilir Şarj Cihazı Yeşil 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 2099.00
Momax XPro MagSafe Stand 10000mAh Powerbank-Beyaz

Satıcı: AKARSU İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

2.140,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 2150.03
Momax 1-Power X Pro+ Manyetik Standlı Wireless Powerbank 10000mAh Dahili USB-C Kablolu Yeşil

Satıcı: mobiledepo

2.146,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2146.05
Momax 1-Power X Pro+ Manyetik Standlı Wireless Powerbank 10000mAh Dahili USB-C Kablolu Siyah

Satıcı: mobiledepo

2.279,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 2279.05
Momax XPro MagSafe Stand 10000mAh Powerbank-Yeşil

Satıcı: MarketPlace-TR

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2309
Momax Ip132Hkw Power X Pro+ Magnetic Wireless 10000mAh Standlı + Usb-C Kablo Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz 2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 2349.00
Momax XPro MagSafe Stand 10000mAh Powerbank-Siyah

Satıcı: AKARSU İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

2.498,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 2508.03
1-POWER X PRO+ MAGNETIC WIRELESS BATTERY PACK (10000MAH) WITH STAND AND BUILT-IN USB-C CABLE (YELLOW - Sarı

Satıcı: Aula

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 2899.00

Momax 1-Power X Pro+ 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Momax 1-Power X Pro+ 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Momax 1-Power X Pro+ (IP132) 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 699,00 TL
Momax 1-Power X Pro (IP131) 5000 mAh Powerbank 5000 mAh 1.549,00 TL

Momax 1-Power X Pro+ 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

236 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Momax 1-Power X Pro+ 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-C
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2.4 A 1.67 A 2.22 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi Çizilmez Cam PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Yeşil Sarı
• Yükseklik 104 mm
• Genişlik 69 mm
• Derinlik 22 mm
• Ağırlık 236 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları IP132HKD IP132HKG IP132HKW IP132HKY

Momax 1-Power X Pro+ 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Momax 1-Power X Pro+ 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.