Kapasite:
Çıkış Adedi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
1.5 A

Nillkin PowerStone MagSafe 5000 mAh Powerbank Fiyatları

Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: BraveSons

989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 sn önce

1 999.1
Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: VİPFİYAT

906,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 906.90
Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

925,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 925.03
Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: BraveSons

948,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 948.60
Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: VİPFİYAT

978,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 978.10
Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: Vipfiyat

989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 989.10
Nillkin Magsafe Powerstone 5000Mah Powerbank Siyah

Satıcı: Vipfiyat

989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 989.10
Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 989.10
Nillkin Magsafe Powerbank 5000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: BraveSons

1.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 1050
Nillkin Magsafe Powerstone 5000MAH Powerbank - Siyah

Satıcı: Vipfiyat | 1 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1099.00
Nillkin Magsafe Powerbank 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Vipfiyat

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 1099.00

Nillkin PowerStone MagSafe 5000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Nillkin PowerStone MagSafe 5000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var
1.5 A

Nillkin PowerStone MagSafe 5000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 5000 mAh
• Kapasite (Wh) 19.25 Wh
• Voltaj (V) 3.85 V
• Toplam Güç 20 W
• Pil Tipi Lityum
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 5 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A 9V/2.2A 12V/1.5A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A 9V/2A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 5W 7.5W 10W 15W
• Güvenlik Özellikleri Elektromanyetik Alan Koruması Fazla Akım Koruması Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Güç Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Fazla Voltaj Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 1.5 A 3 A 2.2 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Derinlik 13 mm

Nillkin PowerStone MagSafe 5000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.