Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
225 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Philips DLP1810C 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Philips Powerbank 10000 Mah 2xusb Mıcro Type-C Girişli Siyah Beyaz Phılıps DLP1810CB/1810CW

Satıcı: TrendSpeed | 4 yorum

675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 675.00
Phılıps Dlp1810cv 10.000 Mah 2Xusb-A 2.1A, Usb-C Çıkış Taşınabilir Şarj Cihazı Gri

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ

667,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 667.30
PHILIPS DLP1810CW 10.000 mAh 2xUSB-A 2.1A, USB-C Çıkış Taşınabilir Şarj Cihazı Gri

Satıcı: TrendSpeed

695,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 695.91
Philips Dlp1810cb Siyah 10000 Mah Hızlı Şarj Powerbank

Satıcı: ENHIZLI BİZDE

711,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 711.10
Philips DLP1810CW 10.000 mAh Beyaz Powerbank 2xUSB-A 2.1A Çıkış Gücü ile Taşınabilir

Satıcı: TrendSpeed | 1 yorum

719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 719.90
PHILIPS DLP1810CV 10.000 mAh 2xUSB-A 2.1A, USB-C Çıkış Taşınabilir Şarj Cihazı Gri

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 749.00
PHILIPS DLP1810CB 10.000 mAh 2xUSB-A 2.1A, USB-C Çıkış Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah

Satıcı: TrendSpeed

863,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 863.91
PHILIPS DLP1810CV/00 10.000 mAh Power Bank Gümüş

Satıcı: Cmstechnostore

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 1009
Philips Ontech - Dlp1810cv 10.000 Mah Powerbank 2xusb-a 2.1a Usb-c Çıkış Gümüş

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 999.00
Philips Dlp1810Cb 10.000 mAh 2xUSB-A 2.1A, Usb-C Çıkış Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 1009
Philips Dlp1810Cw 10.000 mAh 2xUSB-A 2.1A, Usb-C Çıkış Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 1009

Philips DLP1810C 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Philips DLP1810C 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

225 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
3 A

Philips DLP1810C 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 37 Wh
• Voltaj (V) 3.7 V
• Toplam Güç 15 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2.1A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2A
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Fazla Akım Koruması Sıcaklık Koruması Yüksek Gerilim Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 2.1 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Gümüş
• Yükseklik 146 mm
• Genişlik 69 mm
• Derinlik 16 mm
• Ağırlık 225 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları DLP1810CB DLP1810CV DLP1810CW

Philips DLP1810C 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.