Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
228 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Philips DLP1810N 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp Seri DLP1810NV/62 Taşınabilir Çift USB Çıkışı Şarj Cihazı - Gri

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ | 195 yorum

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 689.00
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp Seri DLP1810NB/62 Taşınabilir Çift USB Çıkışı Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: ReyonDijital | 818 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 699.00
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp Seri DLP1810NV/62 Taşınabilir Çift USB Çıkışı Şarj Cihazı

Satıcı: ReyonDijital

769,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 769.50
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp S DLP1810NW/62 Taşınabilir Çift USB Çıkışı

Satıcı: ReyonDijital

796,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 796.50
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp Seri Dlp1810nv/62 Taşınabilir Çift Usb Çıkışı Şarj Cihazı

Satıcı: NEXVİON

889,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 889.10
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp S Dlp1810nw/62 Taşınabilir Çift Usb Çıkışı

Satıcı: NEXVİON

889,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 889.10
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp Seri Dlp1810nb/62 Taşınabilir Şarj Cihazı Çift Usb Çıkışı

Satıcı: TuruncuElma | 56 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 899.00
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp S DLP1810NW/62 Taşınabilir Çift USB Çıkışı

Satıcı: Nexvion

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 1099.00
Philips Powerbank Ultra Compact 10000 Mah Dlp Seri DLP1810NV/62 Taşınabilir Çift USB Çıkışı Şarj Cihazı

Satıcı: Nexvion

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 1099.00

Philips DLP1810N 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Philips DLP1810N 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

228 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2.1 A

Philips DLP1810N 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 37 Wh
• Voltaj (V) 3.7 V
• Toplam Güç 10.5 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2.1A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2A
• Kablosuz Şarj Yok
• Diğer Özellikler Otomatik Kapanma

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 2 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.1 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 2.1 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Gümüş
• Ağırlık 228 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları DLP1810NB DLP1810NV DLP1810NW

Philips DLP1810N 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Philips DLP1810N 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.