Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
245 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Philips 10.000 Mah 20W Magsafe Wireless Standlı Powerbank 1xusb-C, Siyah

Satıcı: Miratek

3.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3875.00
PHILIPS DLP2716Q/00 10.000 mAh 20W MagSafe Wireless Standlı Powerbank 1xUSB-C Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

3.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 3920.00
Philips Dlp2716q/00 10.000 Mah 20w Magsafe Wireless Standlı Power

Satıcı: mirasu

3.933,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 3933.00
Philips Dlp2716Q/00 10.000 mAh 20W MagSafe Wireless Standlı Powerbank 1xUSB-C Siyah 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 3999.00
Philips 10.000 Mah 20W Magsafe Wireless Standlı Powerbank 1xusb-C, Siyah

Satıcı: MediaMarkt

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4000.00
Philips Dlp2716q/00 10.000 Mah 20w Magsafe Wireless Standlı Power

Satıcı: mediamarkt

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4000.00
Philips DLP2716Q/00 10.000 Mah 20W Magsafe Wireless Standlı Powerbank 1xusb-C, Siyah

Satıcı: cemil shop | 7 yorum

4.333,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 4333.00
Philips DLP2716Q/00 10.000 Mah 20W Magsafe Wireless Standlı Powerbank 1xusb-C, Siyah

Satıcı: miratek | 7 yorum

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 4900.00
Philips Dlp2716q/00 10.000 Mah 20W Magsafe Wireless Standlı Powerbank 1Xusb-C, Siyah

Satıcı: ylmzhome

14.181,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 14181.70

Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Philips DLP2551Q/00 5000 mAh Powerbank 5000 mAh 2.199,00 TL
Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 3.875,00 TL

Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

245 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
3 A

Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 19.25 Wh
• Voltaj (V) 3.85 V
• Toplam Güç 20 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 5W 7.5W 10W 15W
• Güvenlik Özellikleri Fazla Akım Koruması Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Fazla Voltaj Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması Yüksek Gerilim Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C Telefon Standı

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi Alüminyum PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 105 mm
• Genişlik 67 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 245 g

Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Philips DLP2716Q/00 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.