Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
228 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Philips DLP2810C 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Philips DLP2810CV/00 10.000 Mah Powerbank 2xusb-A, 1xusb-C, Gümüş

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ | 3 yorum

698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 698.00
Philips Dlp2810cb/00 10.000 Mah Powerbank 2xusb-a, 1xusb-c, Siyah

Satıcı: DECİDE

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 659.00
Philips DLP2810CB/00 10.000 Mah Powerbank 2xusb-A, 1xusb-C, Siyah

Satıcı: DECIDE

724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 724.00
Philips DLP2810CB/00 10,000 mAh Battery Pack 3USB

Satıcı: ReyonDijital

760,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 760.50
Philips Dlp2810cb/00 10.000 Mah Powerbank 2xusb-a, 1xusb-c, Siyah

Satıcı: DECIDE

782,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 782.13
Philips DLP2810CB/00 10,000 mAh Battery Pack 3USB

Satıcı: NEXVİON

808,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 808.20
Philips 10.000 mAh Powerbank 2xUSB-A, 1xUSB-C, Gümüş

Satıcı: ReyonDijital

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 829.00
DLP2810CW/00 10.000 mAh Powerbank 2xUSB-A, 1xUSB-C, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

832,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 842
PHILIPS DLP2810CB/00 10.000 mAh Powerbank 2xUSB-A, 1xUSB-C Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

1.078,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 1078.00
Philips Dlp2810Cb/00 10.000 mAh Powerbank 2xUSB-A, 1xUSB-C Siyah 1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1099.00
PHİLİPS DLP2810CB/00 10.000 mAh Powerbank 2xUSB-A, 1xUSB-C - Siyah 1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1099.00
Philips Dlp2810cb/00 10.000 Mah Powerbank 2xusb-a, 1xusb-c, Siyah

Satıcı: mediamarkt

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 1100.00
Philips Dlp2810Cv/00 10.000 mAh Powerbank 2xUSB-A, 1xUSB-C Gümüş 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 1199.00
Philips Dlp2810cw 10000 mAh 2x Usb-a 1x Usb-c Powerbank Beyaz 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 1209
Philips Dlp2810cv/00 10.000 mAh 2xUSB-A 1xUSB-C Powerbank Gümüş 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 1209

Philips DLP2810C 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Philips DLP2810C 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

228 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
3 A

Philips DLP2810C 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 37 Wh
• Toplam Güç 15 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2A
• Kablosuz Şarj Yok
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V
• 3. Çıkış Akımı 3 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Gümüş
• Ağırlık 228 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları DLP2810CB/00 DLP2810CV/00 DLP2810CW/00

Philips DLP2810C 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Philips DLP2810C 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.