Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
340 g
El Feneri Özelliği:
Var
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Philips Dlp7725n Led Göstergeli Solar 10000 Mah Powerbank Outlet Teşhir Ürün Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Prime Teknoloji

1.067,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1067.10
Philips DLP7725N 10.000MAH 2xusb-A ve 2xusb-C Girişli Güneş Enerjili Fener Özellikli Powerbank - Siyah

Satıcı: ROYAL GROSS | 15 yorum

1.543,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1543.50
Philips Dlp7725N/00 10.000Mah Solar Powerbank 2Xusb-A Output, Usb-C Input/Output, Microusb Giriş

Satıcı: ROYAL GROSS

1.510,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1510.46
Dlp7725n/00 10.000Mah Solar Powerbank 2Xusb-A Output, Usb-C Input/Output, Microusb Giriş

Satıcı: ROYAL GROSS

1.740,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1740.80
Philips Dlp7725N Led Göstergeli Solar 10000 Mah Powerbank

Satıcı: ROYAL GROSS

1.781,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1781.10
Philips DLP7725N 10.000mAH 2xUSB-A ve 2xUSB-C Girişli Güneş Enerjili Fener Özellikli Powerbank-DLP7725N/00

Satıcı: ROYALGROSS

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 1799.10
Philips DLP7725N 10.000mAH 2xUSB-A ve 2xUSB-C Girişli Güneş Enerjili Fener Özellikli Powerbank-DLP7725N/00

Satıcı: Teknosa

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 1959.02
Phılıps Dlp7725n/00 10.000mah Solar Powerbank 2xusb-a Output, Usb-c Input/output, Mıcrousb Gırış 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2009

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 1.510,46 TL
Philips DLP7726N 20000 mAh Powerbank 20000 mAh 2.384,08 TL

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

340 g
Var
1. Çıkış Akımı:
3 A

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Toplam Güç 15 W
• Pil Tipi Lityum
• El Feneri Özelliği Var
• Güneş Enerjisi (Solar) Var
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 5 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/3A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2A 5V/3A
• Kablosuz Şarj Yok
• Güvenlik Özellikleri Darbelere Dirençli Fazla Akım Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması Suya/Toza Direnç (IP54) Yüksek Gerilim Koruması
• Diğer Özellikler Eş Zamanlı 3 Cihaz Şarj Etme Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 3 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 3 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V
• 3. Çıkış Akımı 3 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 167 mm
• Genişlik 86 mm
• Derinlik 33 mm
• Ağırlık 340 g

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Philips DLP7725N 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.