Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
280 g
El Feneri Özelliği:
Var
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Powerway Qc10-Pd 10.000 Mah Dahili Kablolu Ve Fenerli Hızlı Şarj Power Bank

Satıcı: Anka Bilgisayar

722,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 722.20
POWERWAY 10.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj Led Fener Gerçek 10.000 Mah Beyaz Powerbank

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji

775,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 775.78
POWERWAY 10.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj Led Fener Gerçek 10.000 Mah Beyaz Powerbank

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji

801,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 801.50
Powerway 10.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj LED Fener Gerçek 10.000 Mah QC10 Powerbank - Beyaz

Satıcı: Pamir Bilgisayar | 17 yorum

904,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 904.74
Powerway 10.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj Gerçek 10.000 Mah Qc10 Siyah Powerbank

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji

906,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 906.90
Powerway 10.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj LED Fener Gerçek 10.000 Mah QC10 Powerbank - Siyah

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji | 17 yorum

964,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 964.99
Powerway 10.000 Mah Pd 22.5w Dahili Kablolu Hızlı Şarj Gerçek 10.000 Mah Qc10 Siyah Powerbank

Satıcı: SeymenE-Ticaret

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 1050.00
Powerway QC10 10.000 mAh PD 22.5 W Kablolu Hızlı Şarj Powerbank Beyaz

Satıcı: SeymenE-Ticaret

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1050.00
Powerway 10.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj Gerçek 10.000 Mah Qc10 Beyaz Powerbank

Satıcı: AYTTİCARET

1.071,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 1071.49
Powerway 10.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj Gerçek 10.000 Mah QC10 Beyaz Powerbank

Satıcı: Aytticaret

1.191,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 1191.29
Powerway QC10-PD 10.000 mAh Dahili Kablolu ve Fenerli Hızlı Şarj Power Bank

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

1.985,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 1985.63

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 722,20 TL
Powerway QC20 20000 mAh Powerbank 20000 mAh 840,57 TL

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

280 g
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
1 A

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Toplam Güç 22.5 W
• Pil Tipi Lityum Polimer
• El Feneri Özelliği Var
• Fener Detayı 10 LED
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2A
• Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi USB PD (Power Delivery)
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5-9V/2A
• Kablosuz Şarj Yok
• Diğer Özellikler Tutma Askısı

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB USB Type-A
• Çıkış Adedi 5 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 1 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Micro USB (Micro B)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V
• 3. Çıkış Akımı 2 A
• 3. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 170 mm
• Genişlik 85 mm
• Derinlik 20 mm
• Ağırlık 280 g

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Powerway QC10 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.