Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
660 g
El Feneri Özelliği:
Var
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Powerway QC30S 30000 mAh Powerbank Fiyatları

POWERWAY 30.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj Led Fener Gerçek 30.000 Mah Beyaz Powerbank

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji

1.061,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1061.67
Powerway Qc30s 30000Mah Dijital Göstergeli Powerbank

Satıcı: Anka Bilgisayar

1.283,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1283.10
Powerway 30.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj Fener Gerçek 30.000 Mah Qc30s Siyah Powerbank

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji

1.284,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1284.30
Powerway 30.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj LED Fener Gerçek 30.000 Mah QC30S Powerbank - Beyaz

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji | 206 yorum

1.361,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1361.99
Powerway 30.000 Mah Pd 22.5W Dahili Kablolu Hızlı Şarj LED Fener Gerçek 30.000 Mah QC30S Powerbank - Siyah

Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji | 206 yorum

1.361,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1361.99
Powerway 30.000 Mah Pd 22.5w Dahili Kablolu Hızlı Şarj Fener Gerçek 30.000 Mah Qc30s Siyah Powerbank

Satıcı: AsyaPasifikTeknoloji

1.498,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1498.99
Powerway 30.000 Mah Pd 22.5w Dahili Kablolu Hızlı Şarj Gerçek 30.000 Mah Qc30s Beyaz Powerbank

Satıcı: AsyaPasifikTeknoloji

1.498,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1498.99
Powerway QC30S Dijital Göstergeli Powerbank 30000 Mah Kendinden Kablolu Orjinal Power Bank Güç İstasyonu

Satıcı: AYT Ticarett

1.579,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 1579.23
Powerway QC30S Dijital Göstergeli Powerbank 30000 Mah Kendinden Kablolu Orjinal Power Bank Güç İstasyonu

Satıcı: AYTTİCARET

1.745,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 1745.61
Powerway QC30S 30000Mah Dijital Göstergeli Powerbank

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

3.148,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 3148.74

Powerway QC30S 30000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Powerway QC30S 30000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

660 g
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
1 A

Powerway QC30S 30000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi Apple Lightning
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 1 A 2 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB USB Type-A USB Type-C
• Çıkış Adedi 8 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 1 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Micro USB (Micro B)
• 3. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 4. Çıkış Gerilimi 9 V
• 4. Çıkış Akımı 2 A
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Gövde Malzemesi PC/ABS
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 168 mm
• Genişlik 83 mm
• Derinlik 33 mm
• Ağırlık 660 g

Powerway QC30S 30000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Powerway QC30S 30000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.