4.5 (1 oy) / 2 yorum
Kapasite:
Çıkış Adedi:
Ağırlık:
225 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

S-link IP-G10RW 10000 mAh Powerbank Fiyatları

S-link IP-G10RW 10000mAh Kablosuz USB+Type-C+Micro Siyah LCD Ekranlı Taşınabilir Pil Şarj Cihazı

Satıcı: ER-AR KIRTASİYE | 43 yorum

820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 820.00
S-Lınk Ip-G10rw Powerbank Lcd 10000Mah Kablosuz Usb+Type-C+Microusb Siyah Lcd Ekranlı Taşınabilir Güç İstasyonu

Satıcı: Inventus Bilgisayar

756,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 756.50
S-Lınk Ip-G10rw Powerbank Lcd 10000Mah Kablosuz Usb+Type-C+Microusb Lcd Ekranlı Gri Taşınabilir Güç İstasyonu A/V Ekipman

Satıcı: Inventus Bilgisayar

756,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 756.50
S-link IP-G10RW 10000mAh Kablosuz USB+Type-C+Micro Siyah LCD Ekranlı Taşınabilir Pil Şarj Cihazı

Satıcı: Hepsiburada | 43 yorum

882,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 882.17
S-Link Powerbank 10000 Mah Kablosuz Şarj Lcd Ekran Ip-G10Rw

Satıcı: EMBASHOP

926,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 926.08
S-Link Ip-G10Rw 10000Mah Kablosuz Usb+Type-C+Micro Siyah Lcd Ekranlı Taşınabilir Pil Şarj Cihazı

Satıcı: SMALLMAN

939,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 939.45
S-link IP-G10RW 10000mAh Kablosuz USB+Type-C+Micro Siyah LCD Ekranlı Taşınabilir Pil Şarj Cihazı

Satıcı: netsiparis

1.010,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1010.20
S-Link Ip-G10Rw 10000Mah Kablosuz Usb+Type-C+Micro Siyah Lcd Ekranlı Taşınabilir Pil Şarj Cihazı

Satıcı: netsipariş

1.044,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 1044.99
POWERBANK 10000 MAH KABLOSUZ ŞARJ LCD EKRAN S-LİNK IP-G10RW

Satıcı: EMBA BİLİŞİM

1.072,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1072.31

S-link IP-G10RW 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

S-link IP-G10RW 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

225 g
Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2.1 A

S-link IP-G10RW 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Toplam Güç 10.5 W
• Pil Tipi Lityum
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2.1A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği 5W

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 1 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 2.1 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gri
• Yükseklik 137 mm
• Genişlik 67 mm
• Derinlik 16 mm
• Ağırlık 225 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları 35668 35669

S-link IP-G10RW 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

S-link IP-G10RW 10000 mAh Powerbank Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Tayfun A**** Profil Resmi

28 yorum

Tayfun A**** Epey .....el feneri yok kulanan biriyim bilgine
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.