Kapasite:
Çıkış Adedi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
1 A

S-link IP-T100C 10000 mAh Powerbank Fiyatları

S-Lınk Ip-T100c Powerbank Lcd 10000Mah Lightning Type C Kablolu Powerbank Beyaz Lcdli Taşınabilir Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 667.50
S-Lınk Ip-T100c Powerbank Lcd 10000Mah Lightning Type C Kablolu Powerbank Siyah Lcdli Taşınabilir Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 667.50
S-link IP-T100C 10000mAh Lightning+Micro+Type C Kablolu Powerbank Beyaz LCDli

Satıcı: ONMARKTR | 104 yorum

999,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 999.41
S-LINK IP-T100C 10000mAh Lightning+Micro+Type C Kablolu Powerbank Beyaz LCDli

Satıcı: Smallman

1.029,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1029.46
S-link IP-T100C 10000mAh Lightning+Micro+Type C Kablolu Powerbank Beyaz LCD'li Taşınabilir Pil Şarj Cihazı

Satıcı: Smallmantr

1.058,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 1068.47
S-Link İp-T100C 10000Mah Lightning+Micro+Type C Kablolu Powerbank Beyaz Lcdli

Satıcı: pazareyle

1.153,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1153.80
S-Link Ip-T100C 10000Mah Lightning+Micro+Type C Kablolu Powerbank Beyaz Lcdli

Satıcı: Harcabitmez

1.203,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1203.08
S-Link İp-T100C 10000Mah Lightning+Micro+Type C Kablolu Powerbank Beyaz Lcdli - Siyah

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.282,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 1282.93

S-link IP-T100C 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

S-link IP-T100C 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var
1 A

S-link IP-T100C 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB
• Çıkış Adedi 4 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V
• 1. Çıkış Akımı 1 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Micro USB (Micro B)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V
• 3. Çıkış Akımı 2 A
• 3. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 4. Çıkış Gerilimi 5 V
• 4. Çıkış Akımı 2.1 A
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

S-link IP-T100C 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

S-link IP-T100C 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.