Kapasite:
Çıkış Adedi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Shaza SG1001 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Shaza 10.000 Mah 4in1 Smart Chip Powerbank Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 579.00
Shaza 10.000 mAh 4in1 Smart Chip Powerbank Siyah

Satıcı: Tek Marketim

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 559
Shaza 10.000 mAh 4in1 Smart Chip Powerbank Beyaz

Satıcı: Tek Marketim

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 559
SHAZA 10.000 Mah Kendinden Kablolu Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 579.00
Shaza Smart Chip Sg1001 Beyaz 10000 Mah Powerbank

Satıcı: Teknopoint

671,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 671.60
Shaza 10.000 Mah 4İn1 Smart Chip Powerbank Beyaz

Satıcı: Revo Teknoloji

980,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 980.91
Shaza 10.000 Mah 4in1 Smart Chip Powerbank (Beyaz)

Satıcı: REVO TEKNOLOJİ

1.178,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 1178.30
Shaza 10.000 Mah Kendinden Kablolu Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz 1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1249.00
Shaza 4'ü 1 Aradaa 10.000 mAH Smart Chip Beyaz Powerbank 1.249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1259
Shaza 4'ü 1 Arada 10.000 mAH Smart Chip Siyah Powerbank 1.249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1259
Shaza 10.000 mAh 4in1 Smart Chip Powerbank Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.371,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 1371.02
Shaza 10.000 mAh 4in1 Smart Chip Powerbank Siyah

Satıcı: Teknosa

1.372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 1372.00
Shaza 10.000 Mah 4in1 Smart Chip Powerbank Beyaz

Satıcı: teknosa

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 1399.00
Shaza 10.000 Mah 4in1 Smart Chip Powerbank Siyah

Satıcı: teknosa

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 1400.00

Shaza SG1001 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Shaza SG1001 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Shaza SG1001 10000 mAh Powerbank 10000 mAh 549,00 TL
Shaza SG1202 20000 mAh Powerbank 20000 mAh 840,86 TL

Shaza SG1001 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var

Shaza SG1001 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 37 Wh
• Toplam Güç 10.5 W
• Pil Tipi Lityum
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi 4 Seviyeli LED
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 5V/2.1A
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/2.1A
• Kablosuz Şarj Yok

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V
• Giriş Akımı 2.1 A
• Diğer Giriş Bağlantıları Micro USB USB Type-A
• Çıkış Adedi 4 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Micro USB (Micro B)
• 3. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 4. Çıkış Gerilimi 5 V
• 4. Çıkış Akımı 2.1 A
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

Shaza SG1001 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.