Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Sword SW-WQ11 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Sword Powerbank 10000 Mah SW-WQ11 Beyaz

Satıcı: Harcabitmez | 5 yorum

679,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 679.15
Sword 10.000Mah Kablosuz Powerbank 22.5W Pd&Qc Hızlı Şarj Type-C+Usb+Wireless Beyaz Sw-Wq11

Satıcı: HARCA BİTMEZ

909,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 909.10
Sword Powerbank 10000 mah SW-WQ11 Beyaz

Satıcı: Harcabitmez

959,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 959.04
SWORD 10.000mAh Kablosuz Powerbank 22.5W PD&QC Hızlı Şarj Type-C+USB+Wireless Beyaz SW-WQ11

Satıcı: Mimoza Teknoloji

1.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1045.00
SWORD 10.000mAh Kablosuz Powerbank 22.5W PD&QC Hızlı Şarj Type-C+USB+Wireless Beyaz SW-WQ11

Satıcı: Harcabitmez

1.078,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1078.92
SWORD 10.000mAh Kablosuz Powerbank 22.5W PD&QC Hızlı Şarj Type-C+USB+Wireless Beyaz SW-WQ11

Satıcı: Inci Teknoloji

1.127,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 1127.00
SWORD Wq11 10.000 Mah Beyaz Kablosuz Wireless Powerbank

Satıcı: Harcabitmez

1.188,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1188.80
Sword 10.000mah Kablosuz Powerbank 22.5w Pd&qc Hızlı Şarj Type-c+usb+wireless Beyaz Sw-wq11 BEYAZ

Satıcı: Harcabitmez

1.198,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1198.80
İka Tech Sword Powerbank SW-WQ11 22,5W Kablosuz 10000 Mah Powerbank - Beyaz

Satıcı: İKA TECH

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 1299.00

Sword SW-WQ11 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Sword SW-WQ11 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Sword SW-WQ11 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Kapasite (Wh) 37 Wh
• Pil Tipi Lityum İyon
• El Feneri Özelliği Yok
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Akımı 4.5V/5A 5V/2.4A 5V/3A 5V/4.5A 9V/2.22A 9V/2A 12V/1.5A 12V/1.67A
• Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi USB PD (Power Delivery)
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Hızlı Şarj Giriş Akımı 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Kablosuz Şarj Özelliği Mıknatıslı 15W
• Güvenlik Özellikleri Akıllı Güç Çıkışı Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Fazla Voltaj Koruması Kısa Devre Koruması Manyetik Alan Koruması Sıcaklık Koruması
• Diğer Özellikler Giriş ve Çıkış Özellikli USB-C

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• Giriş Akımı 1.5 A 2 A 3 A
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V 4.5 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A 1.5 A 4.5 A 5 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 3. Çıkış Akımı 2 A 3 A 1.5 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Sword SW-WQ11 10000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Sword SW-WQ11 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.