Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Torima TRM-1014 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Torima Taşınabilir Batarya 10000 Mah Hızlı Şarj Dijital Göstergeli Magsafe Powerbank TRM-1014 Siyah

Satıcı: Torima

768,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 768.90
Torima TRM-1014 Siyah 10.000mAh Wirelles Dijital Göstergeli Hızlı Şarjlı Powerbank

Satıcı: ondo

709,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 709.65
Torima TRM-1014 Siyah 10.000mAh Wirelles Dijital Göstergeli Hızlı Şarjlı Powerbank

Satıcı: Torima

774,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 774.00
Torima Trm-1014 Siyah 10.000Mah Wirelles Dijital Göstergeli Hızlı Şarjlı Powerbank

Satıcı: Torima

801,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 801.00
Torima TRM-1014 Siyah 10.000mAh Wirelles Dijital Göstergeli Hızlı Şarjlı Powerbank

Satıcı: Torima

837,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 837.00
Torima Taşınabilir Batarya 10000 Mah Hızlı Şarj Dijital Göstergeli Magsafe Powerbank Siyah

Satıcı: Torima

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 900.00
Torima TRM-1014 10.000 mAh Wireless Dijital Göstergeli Hızlı Şarjlı Powerbank Siyah

Satıcı: TORİMA

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 900.00
Torima Trm-1014 Siyah 10.000Mah Wirelles Dijital Göstergeli Hızlı Şarjlı Powerbank

Satıcı: Torima

900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 900.00
Torima Taşınabilir Batarya 10000 Mah Hızlı Şarj Dijital Göstergeli Magsafe Powerbank Siyah

Satıcı: ondo

980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 980.00
Torima Trm-1014 Kablosuz Şarjlı 10.000 Mah Powerbank | Entegre Kablolu Ve Dijital Göstergeli

Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR ANKARA

1.035,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1035.10
Torima TRM-1014 10.000 mAh Wireless Dijital Göstergeli Hızlı Şarjlı Powerbank Siyah

Satıcı: Akilliphone

1.163,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1163.40
Torima TRM-1014 Kablosuz Şarjlı 10.000 Mah Powerbank | Entegre Kablolu ve Dijital Göstergeli - Siyah

Satıcı: Pamir Bilgisayar

1.178,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 1178.47

Torima TRM-1014 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Torima TRM-1014 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Var

Torima TRM-1014 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kapasite 10000 mAh
• Pil Tipi Lityum
• Güneş Enerjisi (Solar) Yok
• Doluluk Göstergesi Var
• Gösterge Tipi LCD Ekran
• Hızlı Şarj Çıkışı Var
• Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi Qualcomm QuickCharge 3 USB PD (Power Delivery)
• Hızlı Şarj Girişi Var
• Kablosuz Şarj Var
• Kablosuz Şarj Standardı Qi
• Güvenlik Özellikleri Fazla Akım Koruması Fazla Deşarj (over-discharge) Koruması Fazla Şarj (over-charge) Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması Yüksek Gerilim Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-A
• Çıkış Adedi 4 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi Apple Lightning
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Micro USB (Micro B)
• 3. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 4. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 4. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Torima TRM-1014 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.